Yaratıcı Çocuklara Rehber Olacak Seminer

İstanbul Modern Sanat Müzesi müthiş bir projeye imza atıyor. 6-10 yaş arası çocuklar ve ebeveynlerine yaratıcılık üzerine eğitimler, seminerler düzenleniyor.

Yaratıcı Çocuklara Rehber Olacak Seminer

İstanbul Modern Sanat Müzesi müthiş bir projeye imza atıyor. 6-10 yaş arası çocuklar ve ebeveynlerine yaratıcılık üzerine eğitimler, seminerler düzenleniyor. 9 Nisanda başlayacak olan bu büyük proje 5 kategoriden oluşmakta ve katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Pedagog, psikiyatr ve uzman eğitimcilerle anne, baba ve çocukları bir araya gelmelerine imkan sağlayan proje ile çocuk gelişiminin önemi üzerinde durulacak.

Çocukların yaratıcı özelliklerinin ortaya çıkması ve bunun geliştirilebilmesi için onlara nasıl davrandığımız oldukça önemli. Çocuklarımızın sağlıklı iletişim kurabilen başarılı bireyler olabilmesi adına rol model olarak aldıkları velilerinin gelişimi, çocukların eğitim alışkanlıklarının sorgulandığı ve yeniden biçimlendirilmesini sağlayacak olan seminerler İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde yapılacak.

Prof. Dr. Yankı Yazgan ile başlayacak seminer  Bir Düşünme Biçimi Olarak Yaratıcılık ve Esnek Düşünme başlığı altında katılımcı aileleri bilgilendirecek.

 

 Seminerler sırasıyla şöyle devam etmektedir. Prof. Dr. Zeynep Kızıltepe: Yaratıcı Öğrenme adlı seminer, Prof. Dr. Ayşe Esra Aslan: Zeka, Yetenek ve Yaratıcı Düşünme adını taşıyan seminerleri, Prof. Dr. Gül Şendil: Çocuk Gelişiminde Yaratıcılık Gelişimi konulu seminer ve aynı zamanda da Prof. Dr. Gül Şendil: Yaratıcılığın Gelişiminde Anne ve Babanın Rolü adlı seminerdir.

istanbul modern sanat müzesi yaratıcı ve esnek düşünme yaratıcı öğrenmöe anne ve babanın rolü çocukların eğitim alışkanlıkları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film