Osman Pazarlama Beklentiyi Karşılamadı

Recep İvedik filmleriyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar bu kez beklentiyi karşılayamadı. Ünlü oyuncu ve senarist Şahan Gökbakar son filmi Osman Pazarlama ile de beyaz perdede istediği başarıyı yakalayamadı.

Osman Pazarlama Beklentiyi Karşılamadı

Recep İvedik filmleriyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar bu kez beklentiyi karşılayamadı. Ünlü oyuncu ve senarist Şahan Gökbakar son filmi Osman Pazarlama ile de beyaz perdede istediği başarıyı yakalayamadı. Filmin vizyona girmesinin ardından ilk üç günkü izleyici sayısıyla hüsrana uğrayan Şahan Gökbakar filmin 706.065 kişi tarafından izlenmesiyle büyük bir şok yaşadı.

Osman Pazarlama’nın başrol oyuncusu ve senaristliğini ünlü isim Şahan Gökbakar yaparken yönetmenliğini kardeşi Togan Gökbakar yapmaktadır. İki kardeş Recep İvedikle büyük bir başarı kazanmış, sinema salonlarında filmlerinin uzun süre kapalı gişe izlenmesine alışmışlardı. Büyük bir hevesle işe koyuldukları yeni filmleri Osman Pazarlama ile beklentiyi ilgiyi göremediler. Çamaşırhane film yapımcılığında çekilen Osman Pazarlama izleyiciyi sinema salonlarına çekmeyi ne yazık ki başaramadı.

Daha önceki filmlerinde; sinema salonlarında ek gösterimlere yer verilen ve biletleri günler öncesinden tükenen Recep İvedik ile iyi bir başarı yakalamış ve Osman Pazarlama ile de bu başarı devam ettirmek istemişlerdi. Osman Pazarlamanın fragmanının yayınlanmasıyla kısa sürede 1 milyonun üzerinde izlenmişti.

osman pazarlama beklentiyi karşılayamadı şahan gökbakar gişe rekoru beyaz perde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film