Gmail Güvenlik Uyarısı Arttırma Sinyali Verdi

Son yıllarda mail yoluyla yollanan virüsler nedeniyle Google milyarlarca kullanıcısı olan Gmail kullanıcılarını korumak maksadıyla bir dizi önlemler aldığını duyurdu. Gmail kullanıcılarına daha güvenilir hizmet vermek maksadıyla şüphelendikleri ileti linklerini açmamaları için kullanıcılarını önceden uyaracak ve bildirimlerin tam ekran modunda görünmesi sağlanacak.

Gmail Güvenlik Uyarısı Arttırma Sinyali Verdi

Son yıllarda mail yoluyla yollanan virüsler nedeniyle Google milyarlarca kullanıcısı olan Gmail kullanıcılarını korumak maksadıyla bir dizi önlemler aldığını duyurdu. Gmail kullanıcılarına daha güvenilir hizmet vermek maksadıyla şüphelendikleri ileti linklerini açmamaları için kullanıcılarını önceden uyaracak ve bildirimlerin tam ekran modunda görünmesi sağlanacak. Google zararlı yazılımlar için yeni hizmetler geliştirerek kullanıcılarını koruma altına almayı hedefliyor. Microsoft, Yahoo ve Comcast firmalarıyla fikir alışverişinde bulunarak güvenliği arttırmayla ilgili yeni yöntemler geliştirilmesiyle ilgili Google önümüzdeki günlerde yeniliklerle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Google; kullanıcılarına fayda sağlayacak bu yeni gelişmelerden heyecan duyduğunu dile getirdi.

Mail güvenliği tüm kullanıcılar için oldukça önemli. Tablet, cep telefonu ve bilgisayarımızda yer alan bir sürü bilginin ele geçirilmesi ayrıca banka hesapları ve sosyal medya platformlarımıza ulaşılması açısından zaman zaman güvenilirliğini sorguladığımız için Google’nin daha güvenilir hizmet veriyor olması hepimiz için oldukça mühim. Kişisel verilerin korunması adına daha güvenilir Gmail hizmetinin verilmesiyle kullanıcılarını koruma altına alan Google daha birçok yeni uygulamanın da sinyalini veriyor.

gmail güvenlik uyarısı gmail güvenlik önlemi google mail mail güvenliği gmail hizmeti kişisel veriler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film