Beratcan’ın Annesi Göz Altında

İstanbul’da kaybolduktan sonra günlerce aranan Beratcan’ın cesedi ormanlık alanda bulundu. Beratcan’ın annesiyle zanlı Ersin Kaşıkcı’nın telefon mesajlarının mobil takibe takılmasıyla olaydaki sır perdesi aralanmaya başladı.

Beratcan’ın Annesi Göz Altında

İstanbul’da kaybolduktan sonra günlerce aranan Beratcan’ın cesedi ormanlık alanda bulundu. Beratcan’ın annesiyle zanlı Ersin Kaşıkcı’nın telefon mesajlarının mobil takibe takılmasıyla olaydaki sır perdesi aralanmaya başladı. Olayla ilgili servis şoförü Ersin Kaşıkcı’nın gözaltına alınmasıyla olay aydınlanmaya başladı. Ersin Kaşıkcı Beretcan’ın annesiyle birlikte olduklarına dair ifade vermesiyle anne Tülay Karakütük gözaltına alındı. Asayiş Şube müdürlüğünden sağlık kontrolü için çıkarılan anne Tülay Karabulut basın mensuplarının bütün sorularını yanıtsız bıraktı.

Anne Tülay karabulut oğlu Beratcan’ın kaybolmasının ardından ulusal bir televizyon kanalına çıkarak günlerce gözyaşı dökmüştü. Katil zanlısı olarak yakalanan Ersin Kaşıkcı’nın emniyette verdiği ifade üzerine Tülay Karabulut gözaltına alındı. Şüpheli ifadesinde Beretcan’ın annesinin her şeyden haberi olduğuna dair ifade verdiği öğrenildi.

Beretcan’ın cenazesine katılan milyonlar gözyaşlarını tutamazken anne Tülay Karakütük’ün feryatları cenazeye damga vurdu. Olayla ilgili Beratcan’ın babası da konuyla ilgili bilgisi alınmak amacı ile Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü ve göz altına alındı.

Kaybolduktan 15 gün sonra ormanlık alanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan okul çıkışı kaybolmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film