Beşiktaş Gökhan Töre Kararını Bildirdi

Beşiktaş’a yeni bir kriz olan Gökhan Töre krizi damga vurdu. Almanya’da ameliyat olan Gökhan Töre, başarılı futbol takımının doktoru Sarper Çetinkaya’nın yanı sıra kulüp başkanı Fikret Orman’ı da çileden çıkardı. Sarper Çetinkaya’nın İstanbul ve Basel’de önerdiği ayrı doktorlara rağmen, Gökhan Töre’nin takımın eski doktoru olan Ertuğrul Karanlık’ın önerisiyle Almanya’da bir klinikte ameliyat olması kulüpte adeta kriz yarattı.

Beşiktaş Gökhan Töre Kararını Bildirdi

  Beşiktaş’a yeni bir kriz olan Gökhan Töre krizi damga vurdu. Almanya’da ameliyat olan Gökhan Töre, başarılı futbol takımının doktoru Sarper Çetinkaya’nın yanı sıra kulüp başkanı Fikret Orman’ı da çileden çıkardı. Sarper Çetinkaya’nın İstanbul ve Basel’de önerdiği ayrı doktorlara rağmen, Gökhan Töre’nin takımın eski doktoru olan Ertuğrul Karanlık’ın önerisiyle Almanya’da bir klinikte ameliyat olması kulüpte adeta kriz yarattı. Sarper Çetinkaya’nın karşılıklı görüşme yaptığı doktorlar, anjiyo olursa futbolcunun 1 ile 3 haftalık bir süreç içinde oyuna çıkmaması gerektiğini söylerken, Gökhan Töre’nin Almanya’da geçirdiği ameliyatın üzerinden 15 gün geçtikten sonra İstanbul’a dönmesi gerektiği duyulunca ayrı bir kriz daha yaşandı.

 

   Gökhan Töre’nin Önder Özen’in çalışması üzerine getirilmesi ve Fikret Orman dahil bir çok isimle sorun yaşaması adeta sonunu hazırladı. Tüm bunlara rağmen, Gökhan Töre’nin Ertuğrul Karanlık ile fotoğraf çektirmesi Fikret Orman’ın öfkesini daha da arttırdı. Ayrıca Ertuğrul Karanlık’ın Teşhisin konulamayarak yanlış tedavi uygulandığı yönündeki  sözleri ile adeta çileden çıkan Fikret Orman, ateş püskürmeye devam etti. Beşiktaş Yönetiminin ise Gökhan’ın İstanbul’a geldiğinde ceza olarak para yöntemini seçeceği ortaya çıkan bir diğer bilgiler arasında.

beşiktaş spor kulübü gökhan töre gökhan töre krizi fikret orman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film