Atari Oyunlarını Bilgisayara Taşıyan Teknoloji

Atari salonlarında oynamaya alıştığınız oyunları artık bilgisayarınızda oynayabilmeniz artık mümkün. Üstelik oldukça düşük bir ücret ödeyerek uygulamayı satın alabilirsiniz. Atari Vault klasik atari oyun koleksiyonunu Steam üzerinden satışa çıkardı.

Atari Oyunlarını Bilgisayara Taşıyan Teknoloji

Atari salonlarında oynamaya alıştığınız oyunları artık bilgisayarınızda oynayabilmeniz artık mümkün. Üstelik oldukça düşük bir ücret ödeyerek uygulamayı satın alabilirsiniz. Atari Vault klasik atari oyun koleksiyonunu Steam üzerinden satışa çıkardı. Ocak ayında Atari Vault koleksiyonunu satışa çıkaracağını duyurarak oyun severleri oldukça heyecanlandırdı. Steam üzerinden satışa çıkan klasik oyun paketini 26.35 TL karşılığında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oyunlar donanım ve yazılım bakımından oldukça düşük olduğu için en kötü bilgisayarlarda bile oldukça iyi çalışmaktadır. Hafıza kapasitesinin 8 bit olması da bilgisayarınızın kapasitesini doldurmayacağı için bu mükemmel uygulamayı hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.

Atari Vault atari oyunlarını sevenlere; oyun hizmetini isterseniz evinizde iki arkadaşlarınızla, isterseniz de çevirim içi arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilme imkanı da sunuyor. 90’lı yılların vazgeçilmezleri olan atari oyunlarını artık kendi bilgisayarına kolayca indirilebilen bir uygulamayla satın alınabiliyor olması oyun severleri bir hayli mutlu etmişe benziyor. Canınız sıkıldığı anda bilgisayarınızı açıp oynayabileceğiniz atari oyunları teknolojiyle buluştu ve aynı zamanda da meraklılarına da bu oyunu oynama imkanı sundu.

 

 

 

atari oyunları bilgisayar oyunu bilgisayara taşıyan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film