Şebnem Çapa Bomba İhbarı Yaptı

Cemiyet ve gece hayatının tanıdık isimlerinden Şebnem Çapa’nın, arkadaş grubuyla paylaştığı bomba mesajı başına dert oldu. Arkadaşlarını uyarı maksatlı attığı İstinye Park’ta bir temizlik elemanı canlı bomba olarak yakalanmış sesli mesajı bir anda ortalığı karıştırdı. Şebnem Çapa’nın arkadaşları bu mesajı sosyal medyada paylaşınca takipçiler tarafından Retweet yapılarak kısa sürede yayılan bomba mesajıyla alışveriş merkezinde bomba paniği yaşandı.

Şebnem Çapa Bomba İhbarı Yaptı

Cemiyet ve gece hayatının tanıdık isimlerinden Şebnem Çapa’nın, arkadaş grubuyla paylaştığı bomba mesajı başına dert oldu. Arkadaşlarını uyarı maksatlı attığı İstinye Park’ta bir temizlik elemanı canlı bomba olarak yakalanmış sesli mesajı bir anda ortalığı karıştırdı. Şebnem Çapa’nın arkadaşları bu mesajı sosyal medyada paylaşınca takipçiler tarafından Retweet yapılarak kısa sürede yayılan bomba mesajıyla alışveriş merkezinde bomba paniği yaşandı.


Mesajı gören müşterilerin kısa sürede alış veriş merkezini boşaltması üzerine İstinye Park’ın yönetimi olaya el koyarak, müşterilerine bomba ihbarının aslı olmadığını açıklayan duyuru yaptı. İstinye Park yönetimine o anlarda resmen Tweet yağdı. Bu durumu da başarılı bir şekilde atlatan yönetim, bomba haberinin herhangi bir dayanağı yoktur, şeklinde konuştu. Müşterilerine de alışverişlerine devam edebileceklerini iletti.

 

Yaşanılanlardan dolayı üzgün olduğunu belirten Şebnem Çapa, kendisine ait bir Twitter hesabının olmadığını dile getirdi Çapa’nın sözlerine göre; 5 kişilik bir arkadaş grubu arasında söylenen cümleler bir anda büyümüştü. Çapa sözlerine devam ederken bu 5 kişinin bir anda tam tamına 5.000 kişiye dönüştüğünü de eklemeyi ihmal etti. Daha sonrasında da hatasını anlayarak yönetime başvurarak herhangi bir paniğe gerek olmadığını açıkladığını medyaya açıkladı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film