Iphone 7’nin Kasa Sızıntıları Yayınlandı!

Dünya devi akıllı telefon üreticileri arasında olan Apple yeni modellerinden biri olan Iphone 6s ile büyük bir başarı elde ettiğini söyleyebiliriz. Tabi ki Apple’nin bu başarısının asil sebeplerinden biri harika bir tasarıma sahip olması ve oldukça stabil bir şekilde çalışmasıdır. Iphone 6s’den sonra Apple’nin bir üst modeli olacak Iphone 7 ile ilgili akıllarda oluşan soruları cevaplamaya yardımcı olacak yeni bir bilgi sızıntısı elimize ulaştı.

Iphone 7’nin Kasa Sızıntıları Yayınlandı!

Dünya devi akıllı telefon üreticileri arasında olan Apple yeni modellerinden biri olan Iphone 6s ile büyük bir başarı elde ettiğini söyleyebiliriz. Tabi ki Apple’nin bu başarısının asil sebeplerinden biri harika bir tasarıma sahip olması ve oldukça stabil bir şekilde çalışmasıdır. Iphone 6s’den sonra Apple’nin bir üst modeli olacak Iphone 7 ile ilgili akıllarda oluşan soruları cevaplamaya yardımcı olacak yeni bir bilgi sızıntısı elimize ulaştı.

Eylül aylarında tanıtılacak olan Iphone 7 ile ilgili ardı arkası kesilmeyen sızıntılardan yeni bir tanesi Catcher Technology tarafından geldi. Iphone 7 hakkında kafalardaki soruları cevaplamaya yardımcı olacak bu sızıntı Iphone 7’nin kasası hakkında geldi. Iphoje 7 kasası sonrasında gelen yorumlardan birisi ise @stagueve kullanıcısından geldi. Stagueve adli kullanıcı Iphone’nin yeni modeli olan Iphone 7’nin Render görüntülerini paylaşarak bu sızıntılar hakkında yeni bilgileri açığa kavuşturmuş oldu.

Son gelen haberlerin içerisinde yeni gelecek olan Iphone 7’nin çift kamerasının olmayacağını ve 3.5 mm ses çıkışının kaldırılacağını açık bir şekilde belirtebiliriz. Bu söylentilerin doğruluğu her ne kadar resmi bir şekilde açıklanmış olmasa da bu sızıntılar sonucunda kafalardaki bazı soruların cevaplanmış olması Iphone hayranlarını sevindireceğe benziyor.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film