Asusun Yeni Model Ekran Kartı GTX 950 Yayınlandı

Dünya devi bilgisayar bileşenleri üreticisi firmalarından biri olan Asus yeni grafik kartı modeli olan NVADIA GTX 950 grafik kartını son yayınlanan haberlere göre tanıtmış durumda bulunuyor. Asusun yeni canavar gibi grafik kartında bir çok kullanıcının şikayetci olduğu güç tüketimi konusunda yeni çok kullanışlı bir işlevsel özellik geleceğe benziyor.

Asusun Yeni Model Ekran Kartı GTX 950 Yayınlandı

Dünya devi bilgisayar bileşenleri üreticisi firmalarından biri olan Asus yeni grafik kartı modeli olan NVADIA GTX 950 grafik kartını son yayınlanan haberlere göre tanıtmış durumda bulunuyor. Asusun yeni canavar gibi grafik kartında bir çok kullanıcının şikayetci olduğu güç tüketimi konusunda yeni çok kullanışlı bir işlevsel özellik geleceğe benziyor.

Asusun bu yeni grafik kartının, grafik gücünün PC Express sayesinde hem işlevsellik hemde kullanım bakımından kullanıcının verimini arttıracağa benziyor. Asusun diğer grafik kartı modellerine göre daha düşük seviyede TDP değeri alınmasını sağlayan NVADIA GTX 950 model ekran kartı, kullanıcıları tarafından verimli sonuçlar alınabileceği benziyor. Asusum yeni modeli olan 75 Watt'lık ekran kartı piyasadaki yerini alması konusunda oldukça önem taşıdığı söylenebilir. Asusun yeni grafik kartı modeli Geforce GTX 950 yüksek seviyede 120 Watt'lık bir TDP değerine sahip olduğundan dolayı kullanıcıların kullanımı kolaylığı açısından ek bir kablo gerektirmemesi oldukça iyi olacak.

 

Bu nedenle Asus TDP değeri üzerinde yeni bir düzenleme yaparak 120 Watt'lık TDP değerinden 75 Watt'lık TDP değerine düşürerek bu kartını kullanmak isteyen kullanıcıların kablo fazlalığından kurtulmasını sağlaması kullanıcı memnuniyeti bakımından oldukça iyi bir iş başarmışa benziyor. Bazı teknoloji sitesinde yayınlanan haberlere göre dünya devi Asusun yeni ekran kartı modeli GTX 950 her ne kadar Asusun resmi sitesinde yer almış olsa da görünürde şu anda her hangi bir yerde satışa sunulmuş durumda değil. Asusun yeni model ekran kartı GTX 950 yurt dışında ortalama 160 dolardan piyasaya sunulması öngörülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film