Pili Bitmez Akıllı Saat

Pili hiç bitmeyen akıllı saatiniz olsun ister misiniz? Hem de çok uygun fiyata. Akıllı saatlerin saat dışında her şeyi gösterdiği, yani daha doğrusu akıllı saatlerin saati arka plana itmesi, şarjın kısa sürede bitmesi gibi bir çok sorun yüzünden akıllı saatler sadece havalı olmak için takılır oldu. Ama bir firma bu algıyı değiştirdi. Her Ne kadar Casio firması 1 ay dayanan şarjlı bir saat üretmeyi başardıysa da bir yıl hiç bitmeyen ve saatin size zamanı dakik olarak göstereceği bir akıllı telefon modeli var. Telefonun ismi Razer Nabu Watch…

Pili Bitmez Akıllı Saat

Pili hiç bitmeyen akıllı saatiniz olsun ister misiniz? Hem de çok uygun fiyata. Akıllı saatlerin saat dışında her şeyi gösterdiği, yani daha doğrusu akıllı saatlerin saati arka plana itmesi, şarjın kısa sürede bitmesi gibi bir çok sorun yüzünden akıllı saatler sadece havalı olmak için takılır oldu. Ama bir firma bu algıyı değiştirdi. Her Ne kadar Casio firması 1 ay dayanan şarjlı bir saat üretmeyi başardıysa da bir yıl hiç bitmeyen ve saatin size zamanı dakik olarak göstereceği bir akıllı telefon modeli var. Telefonun ismi Razer Nabu Watch…

Akıllı Saat Devri Yeni Bir Boyuta Giriyor

Akıllı saat üreticilerinin nedendir bilinmez günlük haftalık olarak şarj edilmeye zorladığı akıllı saatlerin saatleri doğru gösterip göstermediği şüphesi bir yana gerçekten de akıllı saatlerin teknoloji ile senkronize edilmesi güzel bir şey. Ama ne olursa olsun saat durmadan çalışmalı diyorsanız size hak vermemek elde değil. İşte Razer Nabu Watch da aynen bu özellikleri taşıyan bir saat.

Pili Bitmez Akıllı Saat Devri

Polikarbon serisi 150 dolara satılan saatin, bir akıllı saatte olması gereken;

·         Mesafe ölçüm becerisi
Kalori sayma becerisi
Alarm
Geri sayım becerisi
Dünya saatleri
Çift ekranlı olma özelliği
Arka plan aydınlatma özelliği

Bu telefonda da unutulmamış. Üstelik tek bir işletim sisteminden gelen bildirimleri değil, tüm işletim sistemlerinden gelen bildirimleri alabilmeniz için, Razer Nabu Watch akıllı saati hem iOs hem Android platformlarda sorunsuz çalışıyor.

Eğer akıllı saat almayı planlıyorsanız ve henüz akıllı saat almadıysanız mutlaka Razer Nabu Watchsaatini almanızı öneririz.

 

Hem fiyatı uygun hem de saat ekranı bir yıl boyunca şarj edilmeden çalışacak kapasitede pil harcıyor. Eğer bu modeli tercih etmiyorum derseniz o zaman size Casio firmasının ürettiği saat modellerini de tavsiye edebiliriz. Zira hem Casio akıllı saat modelleri hem de Razer Nabu Watch modelleri hem fiyat olarak uygun hem de sağlam ve işlevi bol saatlerdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film