Ankara’daki Patlamaya Ünlüler Sessiz Kalmadı

Ankara’da yaşanan canlı bomba saldırısına ilişkin ünlüler de kayıtsız kalmadı. Ünlüler sosyal medya hesapları üzerinden tepkilerini dile getirdiler. Genelkurmay binası önünde düzenlenen canlı bomba saldırısında; 28 kişi yaşamını yitirmişti. Ankara’da son 4 ayda yaşanan 2. Büyük patlama olarak da bu olay dikkat çekti.

Ankara’daki Patlamaya Ünlüler Sessiz Kalmadı

Ankara’da yaşanan canlı bomba saldırısına ilişkin ünlüler de kayıtsız kalmadı. Ünlüler sosyal medya hesapları üzerinden tepkilerini dile getirdiler. Genelkurmay binası önünde düzenlenen canlı bomba saldırısında; 28 kişi yaşamını yitirmişti. Ankara’da son 4 ayda yaşanan 2. Büyük patlama olarak da bu olay dikkat çekti.

Ankara’da yaşanan ve 28 kişinin hayatını kaybettiği canlı bomba saldırısı ile ilgili ünlülerden bir bir açıklamalar gelmeye devam ediyor. Sosyal medya hesapları üzerinden tepkilerini ortaya koyan ünlüler arasında; Davutoğlu’na zalim diyen Mahsun Kırmızıgül de vardı. İşte ünlülerin Ankara patlaması ile ilgili açıklamaları…

Acun Ilıcalı

Ankara’da yaşanan terör saldırısında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim.

Mahsun Kırmızıgül

Terör, savaş, ölüm, barbarlık, zorbalık adı ne olursa olsun, kimden gelirse gelin bin kez lanet olsun.

Hakan Şükür

Ankara’da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa, yakınlara sabır diliyorum.

Atilla Taş

Ankara’da patlamada ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa, yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum. Lanet olsun o teröre!

Hadise Açıkgöz

Artık bu son bulsun! Daha fazla canımız yanmasın.

Işın Karaca

 

Ah be Ankara’m. Ne bitmez bir lanetsin terör. Dualarımız tüm vefat eden ve yaralı Can’larımızda. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film