Isaac Mizrahi Tarafından Tasarlanan HP Akıllı Saat

Daha çok bilgisayar donanımlarıyla kullanıcının karşısına çıkan HP, kasım ayından bu yana adım attığı giyilebilir cihaz kategorisi için yeni bir ürün duyurusu daha gerçekleştirdi. HP’nin yeni akıllı saatini Amerikalı ünlü tasarımcı Isaac Mizrahi tasarlanırken, yuvarlak akıllı saat ilk bakışta kadran çevresini süsleyen Swarovski taşları ile dikkat çekmeyi başarıyor. . Üzgünüz beyler şık görünümlü bu özgün akıllı saat bayanlara özel nitelikte.

Isaac Mizrahi Tarafından Tasarlanan HP Akıllı Saat

Daha çok bilgisayar donanımlarıyla kullanıcının karşısına çıkan HP, kasım ayından bu yana adım attığı giyilebilir cihaz kategorisi için yeni bir ürün duyurusu daha gerçekleştirdi. HP’nin yeni akıllı saatini Amerikalı ünlü tasarımcı Isaac Mizrahi  tasarlanırken, yuvarlak akıllı saat ilk bakışta kadran çevresini süsleyen Swarovski taşları ile dikkat çekmeyi başarıyor. . Üzgünüz beyler şık görünümlü bu özgün akıllı saat bayanlara özel nitelikte.

Dokunmatik olmamasının yanı sıra farklı bir ekranı bünyesinde taşıyan akıllı saatte kadran içerisinde bildirimleri görüntüleyen mini bir OLED ekran kullanılıyor. Android 4.4 ve iOS 8 üzeri sürümlere sahip mobil cihazlarla Bluetooh bağlantısı üzerinden eşlen saat bildirimlerin yanında ortaya konulan adımların aynası oluyor. Diğer akıllı saatlerin büyük bölümünde yer alan egzersiz aktiviteleri görüntüleme, müzik dinleme ve nabız ölçme özelliği ne yazık ki HP’nin şık görünümlü akıllı saatinde söz konusu değil.

Saatin bilindiği zaman gelince, akıllı saat aktiviteleri kullanıldığında saatin pili 5 günü bulabiliyor. Klasik bir saat olarak kullanıldığı takdirde ise pil süresi yılları bulabilecek güce sahip. . Son olarak, tasarımıyla ön plana çıkan akıllı saate farklı renkte deri kordonlar eşlik ediyor. Su direncine de sahip akıllı saat 250$’dan mağazalardaki yerini alacak. Akıllı saat kullanıcısını beklemeye hazır durumda olacak.

Farklı renklerdeki deri kordonlardan birinin fiyatı ise yalnızca 40 dolar…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film