İstanbul Film Festivalinde Gömülü Hazineler Parlamaya Başlayacak

Bu yıl Akbank desteği ile gerçekleşecek olan İstanbul Film Festivalinde gömülü hazineler yer almaya başlayacak. Özellikle şu günler de gerçekleştirilecek olan 35. İstanbul Film Festivali heyecanı da bir an önce yaşanmaya başladı.

İstanbul Film Festivalinde Gömülü Hazineler Parlamaya Başlayacak

Bu yıl Akbank desteği ile gerçekleşecek olan İstanbul Film Festivalinde gömülü hazineler yer almaya başlayacak. Özellikle şu günler de gerçekleştirilecek olan 35. İstanbul Film Festivali heyecanı da bir an önce yaşanmaya başladı.

Üstelik gizli hazine, iz bırakan film ve keşiflere kadar film severlerin hafızalarına kazınan her ne görsel görüntü var ise film seyircilerine de sunulmaya hazırlanıyor. Festivalin tam olarak ne zaman başlayacağını bilmeyen kişiler için ise Akbank tarafından 7 Nisan da düzenleneceğini bildirildi. Özellikle festivalin ses getirecek olan en özel yanlarından birisi de “Gömülü Hazineler” başlığını taşıyor olmasıdır.

Gömülü Filmler Çıkacak

Daha önce sinema perdesinde tam olarak açığa çıkartılmamış, yıllar boyu izleyici karşısına çıkmamış olan pek çok film içerisinde ki sahnelerin de artık bu tür düzenlenecek olan etkinlikle birlikte açığa çıkması bekleniyor. Geç keşfedilen veya restore edilen kopyasıyla izleyici karşısına daha yeni çıkacak olan filmler de bu sayeden tanıtılmış olacak. Beyaz perde de unutulmayacak bir deneyim yaşatacak olan bu filmleri şimdiden izleyiciler de sabırsızca beklemeye başladı. Sinema dünyasının en sıradışı filmleri her ne olursa olsun şimdiden merakla beklenmeye başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film