Akılcı İlaç Polikliniği de Hizmete Açıldı

Sivas numune hastanesinde Akılcı İlaç Polikliniği açıldı. Açılan poliklinik artık hasta olan vatandaşların hizmetine girdi. Özellikle kronik hastalığı olan pek çok vatandaş açılan Akılcı İlaç Polikliniği tedavi görebileceği söylendi. Ülkemizde artık hastalık vakaları oldukça fazla artış göstermeye başladığından dolayı devlette bu işe el atarak Sivas’ta İlaç Polikliniğini hizmete açtı.

Akılcı İlaç Polikliniği de Hizmete Açıldı

Sivas numune hastanesinde Akılcı İlaç Polikliniği açıldı. Açılan poliklinik artık hasta olan vatandaşların hizmetine girdi. Özellikle kronik hastalığı olan pek çok vatandaş açılan Akılcı İlaç Polikliniği tedavi görebileceği söylendi. Ülkemizde artık hastalık vakaları oldukça fazla artış göstermeye başladığından dolayı devlette bu işe el atarak Sivas’ta İlaç Polikliniğini hizmete açtı.

Kronik Hastalara Şifa Olacak

Kronik hastalığı olan, teşhisi konulan hastaların istenilen tedavi hedefine ulaşabilmesi amacıyla Sivas numune hastanesinde Akılcı İlaç Polikliniği açılmış oldu. Üstelik ilacı reçetelenen hastanın ilacını temin ettikten sonra ki safha da ise kullanım aşamalarını da içerdi. İlaç takip çizelgesini de çıkaran hastane de hastalara çeşitli önemli önerilerde bulunuldu. Bundan böyle hastalar kendilerini daha iyi hissedebilecek ve ilaç tedavilerini de Akılcı İlaç Polikliniğinde yapacak.

İlaç Polikliniği Hizmeti

Hastaların ilaç ihtiyaçlarını karşılamak, kronik hastalık teşhislerini bir an önce yapabilmek adına Sivas da büyük bir sevince yol açan açılan hastane de artık sizlerde rahatlıkla tedavi görebileceksiniz. Yakın zaman içerisinde açılan ve vatandaşların da hizmetine sunulmuş olan Akılcı İlaç Polikliniği vatandaşlar tarafından da sevinçle karşılandı. Hastalar artık Akılcı İlaç Polikliniği tedavi olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film