Huawei Markasından Atak: 6GB Ramlı P9

Akıllı telefon üreticileri denince akla ilk gelen dünya çapında ki marka Huawei, dur durak demeden hizmetlerine de aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Huawei Markasından Atak: 6GB Ramlı P9

Akıllı telefon üreticileri denince akla ilk gelen dünya çapında ki marka Huawei, dur durak demeden hizmetlerine de aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Akıllı telefon piyasasına sürekli olarak yenilikçi ataklar yaparak ses getirmeye devam eden güvenilir markanın bu sefer ki girişimi ise6GB Ramlı P9 olduğunu söyleyebiliriz. Eğer ki piyasaya sürmesi kesin olarak gerçekleşirse dünya çapında ki marka dünya da ilk olarak 6GB ram özelliğine sahip olan ilk Akıllı telefonu çıkartmış olacaktır. Fakat çevreden alınan duyumlara göre ise bilinen tandık markanın bu tür yeniliği kısa zaman zarfı içerisinde bomba olarak ortaya çıkarması bekleniyor.

Üstelik sızan bir takım bilgilerin arasında ise teknik özellikleri ile ilgili gelişmeler olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre cihazın 5.2 inç’lik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Görsel yönden kaliteli görüntüsü ile mest ederken de işlevsel yönü de tüm teknoloji meraklılarının hoşuna gidecek cinsten. Üstelik tüm bunların yanı sıra bir diğer özelliklerini duyurmak gerekirse çözünürlüğü 2560×1440 ve Kirin 950 olacağı konuşuluyor. Kısaca Dünyanın güvenilir markası şimdiden alt zeminini hazırlayarak kısa zaman zarfı içerisinde en üst seviyede üretimi gerçekleştirmiş olduğu yeni ürününü tanıtmaya hazırlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film