Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Geliyor

Cem Yılmaz, yeni filmi ile izleyici karşısında çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturduğu filmde başrol oyuncusu olarak görev yapan Cem Yılmaz; 29 Ocak'ta yeni filmi izle, sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Filmin adı ise; İftarlık Gazoz. Filmde; Berat Efe Parlar da görev alıyor. Usta çırak ilişkisini konu alan ve kadim bir Anadolu hikayesini mizahi yöntemle ele alan bu film; daha şimdiden Cem Yılmaz hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Geliyor

Cem Yılmaz’ın başrolde oynadığı İftarlık Gazoz filmi; vizyon için adeta gün saymaya başladı bile. 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenen film; Cem Yılmaz hayranlarının da büyük bir merak içerisinde bekledi filmler arasında yer alıyor. Kadim bir Anadolu hikayesini konu alan ve bunu da mizahi bir dil ile ekrana taşıyan İftarlık Gazoz filmi; bir usta-çırak ilişkisini anlatmaktadır. Filmde çırak olarak Berat Efe Parlak rol almaktadır. Yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı İftarlık Gazoz filminde Cem Yılmaz Cibar Kemal’i, Berat Efe Parlar da Adem karakterini canlandırmaktadır. Sinemaseverlerin merak içerisinden bekledikleri bu filmin vizyona girmesi için az bir süre kaldı.

29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenen film; izleyici tarafından merakla bekleniyor. Cem Yılmaz’ın yeni filmde nasıl bir performans gösterdiği de yine merak ediliyor. 

 

Cem Yılmaz İftarlık Gazoz Yüksel Aksu Berat Efe Parlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film