2015 Yılında Sosyal Medyada Ne Konuşuldu?

Uluslar arası Sosyal Medya Derneği tarafından; 2015 yılında sosyal medyada en çok konuşulan ve gündem konusu olan konular ele alındı. Uluslar arası Sosyal Medya Derneği ve Somere işbirliği tarafından yapılan çalışmada; seçimler ve Özgecan Aslan cinayeti, en fazla konuşulan konu olarak dikkat çekti.

2015 Yılında Sosyal Medyada Ne Konuşuldu?

İletişim Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanı ve Marka İletişim Direktörü Nurhan Demirel, 2015 yılı sosyal medya gündemini ele aldılar ve en fazla konuşulan konuları incelediler.

2015 yılında en fazla konuşulan konular belirlendi. Uluslar arası Sosyal Medya Derneği ve Somere işbirliği ile gerçekleştirilen araştırmada; 2015 yılında sosyal medyada en fazla konuşulan konular; seçimler ve Özgecan Aslan cinayeti oldu. İletişim Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanı ve Marka İletişimi Direktörü Nurhan Demirel; çıkan sonuçları değerlendirdiler. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri; sosyal medyada en fazla konuşulan konular arasında yer aldı. Twitter’da 33.350.16 tweet atıldı. Dünyada terör olayları, savaşlar ve mülteci sorunları da yine 2015 yılında en fazla dikkat çeken ve konuşulan konular arasında yer aldı. Bu arada acımasız bir şekilde öldürülen Özgecan Aslan’ın cinayeti ile alakalı konu da; 2015 yılının en fazla konuşulan konuları arasında yer aldı. 

2015 yılında katledilen Özgecan Aslan’a bütün Türkiye ağladı ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulundular. 2015 yılının en fazla konuşulan konuları arasında; Özgecan Aslan cinayeti de yer aldı.  

 

2015 Sosyal Medya Konuşulanları 2015 Yılında Sosyal Medyada En Fazla Konuşulanlar Twitter Facebook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film