Poyral Karayel Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve birçok kişiyi adeta ekran başına kilitleyen fenomen dizi Poyral Karayel’in son bölümünde beklenmeyen bir olay yaşandı. 23 Aralık 2015 günü nefes kesen bölümü ile yine reyting rekorları kıran Poyral Karayel dizisinde; Bahri Baba’nın evine saldırı düzenlendi. Saldırıda avukat rolünde görev yapana Mete vuruldu ve senaryo gereği öldürülerek diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Poyral Karayel Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşan Poyraz Karayel adlı dizide, 37. Bölüm herkesin nefesini kesti. Dizide birçok önemli gelişme yaşanırken, Poyral Karayel’in babası canlı yayında yediği bütün suçları istemeden de olsa itiraf etti. Bunun üzerine kaçmaya kalkan Adil Topal’ın peşinden oğlu Poyraz Karayel gitti. Helikopterle babası kaçacakken, silahını ona doğru doğrultudan Poyraz Karayel; babasından teslim olmasını istedi. Ancak babası Adil Topal bunu reddetti ve bunun üzerinde Poyraz babasını vurdu. Bu esnada Adil Topal’ın adamları durumdan habersiz bir şekilde, Bahri Baba’nın mekanına saldırı düzenlediler. Saldırı anında bahçede yer alan Bahri Baba’nın adamları durumu fark ettiler. O esnada avukat Mete de; bahçede idi. Saldırıda sıkılan kurşunlardan biri Mete’ye isabet etti. Bunun üzerine Bahri Baba, ailesi ve adamları; Mete’yi de alarak, evin bodrum katına indiler.

Evin bodrum katında vurulan Mete hayatını kaybetti. Poyraz Karayel’de bu şekilde beklenmeyen bir ayrılık yaşanmış oldu ve avukat Mete Durukan’ı canlandıran Fırat Çelik, senaryo gereği diziden ayrıldı. 

 

Poyraz Karayel Poyraz Bahri Baba Avukat Mete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film