Sedat Şahin, Adamlarıyla Birlikte Tutuklandı

Yer altı dünyasının önemli isimlerinden Sedat Şahin; Samsun’a ayak bastığı anda tutuklandı. Adamları ile birlikte göz altına alınan Sedat Şahin; Samsun’a giriş yaptığı andan itibaren takip ediliyordu. Şahin’in ve adamlarının üzerinden, 7 tane ruhsatsız tabancı ve 150 adet de mermi çıktı. Göz altına alınan Sedat Şahin ve adamları ile alakalı nasıl bir karar çıkacağı merak konusu…

Sedat Şahin, Adamlarıyla Birlikte Tutuklandı

Yer altı dünyasının ünlü ismi Sedat Şahin; adamları ile birlikte Samsun’a ayak bastığı anda göz altına alındı. Dün İstanbul’da teslim olan ve daha sonra da serbest bırakılan Sedat Şahin; Samsun’a giriş yaptığı andan itibaren takip ediliyordu. Samsun’a ayak bastığı anda da polis ekipleri tarafından tutuklandı. Sedat Şahin’in Samsun’a gelme olasılığını dikkate alan Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; Samsun-Çarşamba Havalimanı’na giriş yapmasından itibaren Sedat Şahin ve adamlarını takibe aldılar. Sedat Şahin ve adamları 2 farklı otomobilde seyrediyorlardı. Söz konusu araçlar polis ekipleri tarafından bir süre takip edildikten sonra; Samsun’un Alaçam ilçesinde durduruldu. Araçlarda geniş çaplı arama yapıldı.

Sedat Şahin ve adamlarının arabasında 7 tane ruhsatsız silah, 8 adet şarjör ve 150 adet de tabanca mermisi bulundu. Alaçam Adliyesi’nde nöbetçi mahkeme tarafından Sedat Şahin ve adamları adli kontrol şartıyla serbest kaldılar. 

 

Sedat Şahin Samsun Çarşamba Alaçam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film