Barış Arduç Canlı Yayında Nayino Şarkısını Söyledi

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı için Kanal D ekranlarında düzenlenen gecede; Kanal D’nin renkli simaları yer aldı. Bu gecede başarılı oyuncu Barış Arduç da sahne aldı ve Nayino adlı şarkıyı seslendirdi. Barış Arduç’un bu performansından sonra adeta sosyal medya patladı. Nayino şarkısı ile başarılı bir performans ortaya koyan Barış için birçok tweet atıldı.

Barış Arduç Canlı Yayında Nayino Şarkısını Söyledi

Kanal D ekranlarında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakti için özel bir gece düzenlendi. Düzenlenen bağış gecesinde birçok ünlü isim yer aldı. Kanal D’nin tanıdık simalarının yer aldığı gecede; dizi oyuncuları mini bir konser verdiler. Birçok isim teker teker değerli parçaları seslendirdi. Bunlar arasında Barış Arduç da vardı. TEGV 20. Yıl özel programında Nayino adlı şarkıyı seslendiren Barış Arduç; adeta geceye damga vurdu. Kanal D ekranlarından naklen yayınlanan gecede; Barış Arduç’un Nayino şarkısıyla performansı o kadar beğenildi ki; herkes bir daha bir daha bağırmaya başladı. Yoğun istek üzerine başarılı oyuncu Barış Arduç; Nayino’yu yeniden söyledi. Bu esnada sosyal medya üzerinden de tweetler atılmaya başladı.

Kanal D’den naklen yayınlanan Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı 20. Yıl özel gecesinde Nayino adlı şarkıyı seslendiren Barış Arduç’un performansı; sosyal medyada da büyük bir ilgi gördü. Başarılı ve yakışıklı oyuncu için Nayino’da gösterdiği performanstan sonra şu tweetler atıldı.

·         Bugün bayağı yakışıklıydınız, erimedim desem yalan olur.

·         İçini döktü canım adam.

·         Bana göre şimdiye kadar TEGV konserinde en iyiler; Barış Arduç, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, bakalım diğerleri nasıl bir performans gösterecek.

·         Barış Arduç ya da hepsi kötü söylese ne olacak ki; kimse şarkıcı değil, orada çocuklar için yapılan bir şey. 

 

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı TEGV Barış Arduç Nayino
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film