Cuma Günü Vizyona Giren Filmler

Sinemada bu hafta yine hareketli anlar yaşandı. Zira bu hafta 7 film birden gösterime girdi ve bunlar arasında yerli filmler de dikkat çekiyor. Haftanın vizyona giren filmleri arasında en iddialı olanı ise; bütün dünyada rekor kıran Star Wars oldu.

Cuma Günü Vizyona Giren Filmler

Cuma günü vizyona giren filmler arasında en iddialı olanı; şüphesiz tüm dünyada rekora koşan Star Wars oldu. Türkiye’de de yine film gösterime girdiği gün büyük bir ilgi ile karşılaştı. Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor filmi; haftanın en dikkat çekici filmi olarak ön plana çıktı. Cuma günü vizyona giren filmlerden bir diğeri ise; Çağan Irmak imzası taşıyan Nadide Hayat. Yerli bir yapım olan filmde; ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın rol alıyor olması; filmi daha da ilgi çekici bir hale getirmiş durumda. Cuma vizyona giren diğer filmler ise; Annemi Rahat Bırak-Lolo, Bir Dileğim Var-Ma Ma, Geleceği Görmek Lanettir-Kahin’in Kızı, Soğuk Bir Noel Akşamıydı-Mutlu Yıllar, Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman. Bu filmler arasında en fazla dikkat çeken ise; Soğuk Bir Noel Akşamıydı ve Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman filmleri oldu.

Yılbaşının yaklaşıyor olması nedeni ile; Soğuk Bir Noel Akşamıydı filmi; vizyona giren filmler arasında en fazla dikkat çekeni oldu. Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman ise; haftanın animasyonu olarak ön plana çıktı. Aynı zamanda Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman filmi; ailecek izlenecek filmler arasında yer alıyor olmasıyla da dikkat çekiyor. 

 

Star Wars Nadide Hayat Soğuk Bir Noel Akşamıydı Çılgın Dostlar 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film