Apple iPhone Flickr’da En İyi Markaları Geçti

Apple iPhone modelleri; Flickr’da yüklenen fotoğrafların yaklaşık % 30’una sahip bir konumda bulunuyor. Bu da Apple iPhone modellerinin diğer markaları ezip geçtiğinin en ciddi göstergesi olmaktadır. Flickr’da fotoğraf yükleyenlerin yaklaşık 3’te birinin; Apple iPhone modellerinden birine sahip olduğu da bu sayede açığa çıkıyor.

Apple iPhone Flickr’da En İyi Markaları Geçti

Dünyanın en fazla rağbet gören akıllı telefonlarının Apple iPhone modellerine ait olduğu gerçeği bir kez daha kanıtlattı. Flickr’da yüklenen fotoğrafların yaklaşık % 30’unun; Apple iPhone marka cihazlar tarafından yüklendiği gerçeği açığa çıktı. Bu sayede birçok kişinin iPhone’u tercih ettiği bir kez daha kanıtlanmış oldu.

2010’dan 2015’e Kadar Olan Artış Dikkat Çekiyor

2010 yılında dikkat çeken verilere göre; Flickr’ı kullanarak fotoğraf yükleyenlerin % 7’si iPhone marka cihazlardan yükleme yapıyorlardı. Fakat 2015 yılında bu rakam yaklaşık % 30’a ulaştı. 5 senede yaşanan bu büyük artış; Apple iPhone cihazlarının kalitesini de doğrular nitelikte. iPhone 6, iPhone 5S; Apple iPhone marka cihazlar içerisinde Flickr’da en fazla tercih edilen modeler olarak dikkat çekti. Bunların yanı sıra; iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4 ve iPhone 6 Plus da yine Flickr’da tercih edilen Apple iPhone marka cihazlar arasında yer alıyor. 

 

iPhone Apple Flickr Apple iPhone Modelleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film