Selahattin Demirtaş’tan Rusya Hamlesi

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş; Çarşamba günü Rusya’ya gitme kararı aldı. Biz etkiliyiz ve güçlüyüz diyen Selahattin Demirtaş; bunu kullanmak istediklerini dile getirdi. Bu yüzden Rusya’ya giderek, bir görüşme yapmak istediklerini belirtti.

Selahattin Demirtaş’tan Rusya Hamlesi

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş; özel bir televizyon kanalında bir programa katıldı. Bu programda Çarşamba günü Rusya’ya gideceğini belirtti. Biz etkiliyiz ve mevcut olan gücümüzü kullanmak istiyoruz diyen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş; Moskava’ya gideceğini söyledi. Rusya’da partileri için temsilcilik açacaklarını belirten Selahattin Demirtaş; Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la da bir görüşme yapacaklarını kaydetti. Etkili ve güçlü olduklarını belirten Demirtaş; bunu kullanmak istiyoruz ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la da bir görüşme yapacağız dedi. Orada partileri için temsilcilikler açmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Selahattin Demirtaş; geçtiğimiz günlerde özel bir televizyon kanalında bir programa katıldı. Rusya’ya Çarşamba günü gideceğini belirten Demirtaş; orada Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la da temasta bulunacaklarını ve orada partileri için temsilcilik açmak adına girişimlere başlayacaklarını ifade etti. Biz etkiliyiz ve güçlüyüz diyen Demirtaş; bu gücü kullanmak istiyoruz ve bunun için de çeşitli çalışmalarımız olacaktır şeklinde demeç verdi. 

Selahattin Demirtaş Rusya Moskova Sergey Lavrov
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film