Mourinho, Chelsea'nın Ezeli Rakibine Mi Gidiyor?

Ada Basını, müthiş bir iddia ile çalkalanıyor. Chelsea ile ligde üst üste başarısız sonuçlar alan ve sonunda da görevine son verilen Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun; Chelsea'nın ezeli rakibi Manchester United'a gideceği iddiası ortalığı karıştırdı. Portekizli deneyimli teknik adamdan henüz resmi bir açıklama gelmezken; bu transferin ne derece doğruluk payı olduğu da merak ediliyor.

Mourinho, Chelsea'nın Ezeli Rakibine Mi Gidiyor?

İngiliz basınından Portekizli deneyimli teknik adam Jose Mourinho ile alakalı ilginç bir iddia ortaya atıldı. Chelsea’daki görevinden istifa eden Mourinho’nun adı birçok kulüp ile anılıyor. Bunlardan bir tanesi de; Kırmızı Şeytanlar olarak bilinen Manchester United… Manchester United’ın; Portekizli deneyimli teknik adamı getirmek için girişimlere başladığı haberleri İngiliz basınında yer alıyor. Chelsea’de başarısız sonuçlar alan ve bu nedenle istifa eden Mourinho’nun; Chelsea’nin ezeli rakibi Manchester United’a nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor.

Van Gaal’in Yerine Mourinho

Manchester United’ın teknik direktörü Louis Van Gaal’den birçok ismin memnun olmadığı ifade ediliyor. Bu yüzden Chelsea’de görevi biten Mourinho’nun kulübün teknik direktörü olması için birçok kişinin hemfikir olduğu ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor. Bu da söylentileri daha kuvvetli bir hale getiriyor. Jose Mourinho ile Manchester United arasında karşılıklı anlaşma olup olmadığını şuan için bilemeyiz ama; bu transfer gerçekleşirse; sadece Ada basını değil, dünya basını da bu haberle bir süre çalkalanır. 

 

Jose Mourinho Chelsea Louis Van Gaal Manchester United
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film