PKK'nın Keskin Nişancısı Öldürüldü

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir evin çatısına konumlanan terörist; öze hareket polisleri tarafından yapılan operasyonla öldürüldü. Örgüt evlerine de çeşitli baskınlar yapıldı ve bu baskınlar polis kamerasına yansıdı.

PKK'nın Keskin Nişancısı Öldürüldü

Şırnak’ın Silopi ilçesinde; PKK’lı bir terörist; bir evin çatısına mevzilenmiş durumdaydı. Güvenlik güçlerinin bölücü terör örgütüne yönelik olarak gerçekleştirdiği operasyonda; çatıda yer alan keskin nişancı terörist öldürüldü. Şırnak’ın Cizre ve Silopi ilçelerinde teröristlerin bulunduğu evlere yapılan baskınlar; polis kameralarına yansıdı. Operasyonların 4. Gününde etkisiz hale getirilen terörist sayısı 68’e yükseldi. Terör operasyonları esnasında ev baskınları polis kameralarına yansırken; baskın esnasında askeri şapka, kuru sıkı, dolu keleş şarjörleri ve çok sayıda silah ele geçirildi.

Güvenlik güçleri tarafından Şırnak’ın Cizre ve Silopi ilçelerine gerçekleştirilen baskınlarda keskin nişancı terörist öldürülürken; etkisiz hale getirilen terörist sayısı da 68’e çıktı. Cizre’de 62, Silopi’de de 6 terörist öldürüldü. PKK örgütüne bağlı 3 terörist ise sağ olarak ele geçirildi. TSK ve polis güçlerinin bir arada yürüttüğü Cizre ve Silopi’de gerçekleştirilen operasyonlarda; 1 uzman çavuş şehir olurken; güvenlik güçlerine ait 22 görevli de yaralandı. Operasyonların hız kesmeden devam edeceği; gelen haberler arasında yer alıyor. 

 

Şırnak Cizre Silopi PKK'lı Keskin Nişancı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film