Canlı Yayında Muhabir Soyguncuyla Burun Buruna Geldi

ABD’de banka soygunu için olay yerinden ekran başında izleyenlere bilgi veren canlı yayın muhabiri; soyguncuyla burun buruna geldi. Soyguncunun yakınında olduğunu fark etmeyen muhabir; banka çalışanının soyguncuyu işaret etmesi üzerine adeta şoke oldu ve bunun üzerine telaşa kapılan muhabir gitmem gerek diyerek bir anda kadrajdan kayboldu.

Canlı Yayında Muhabir Soyguncuyla Burun Buruna Geldi

ABD’de canlı yayın esnasında ilginç bir olay yaşandı. Bir banka soyunu için televizyondan canlı yayın gerçekleştirildi. Canlı yayın muhabirine bağlanıldığı esnada; banka soyguncusu da aslında muhabirin yakınlarında bulunuyordu. Bu durumu banka çalışanı fark etti ve işte orada soyguncu dedi. Bunun üzerine bir hayli şaşıran muhabir; gitmesi gerektiğini söyleyerek bir anda ortadan kayboldu. ABD’de büyük bir yankı uyandıran bu olay; izleyenleri de güldürdü.

Canlı yayında banka soygunu için muhabir Sallet’a olay yerinden bilgi vermesi adına söz verildi. Birkaç saniye içerisinde banka çalışanı arkadan muhabirin yanına gelerek işte soyguncu orada dedi ve karşıyı işaret etti. Muhabir şaşkınlıkla ne, soyguncu bu mu dedi ve bir anda gitmem gerek, 911’i aramam gerekiyor diyerek kadrajdan kayboldu. Olay ABD’de de büyük yankı uyandırırken; olayın bir kurgu olmadığı belirtildi. Tekrar stüdyoya dönüldüğünde haber sunucusu Tyler Mickelson; şaşkın bir şekilde sizi temin ederim ki bu bir kurgu değildi dedi. 

 

ABD Banka Soygunu Canlı Yayında Banka Soygunu Soygun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film