Elçin Sangu; Ekranların En Tarz Kadını Oldu

Güzelliği ve oyunculuk performansı ile dikkatleri çeken Elçin Sangu; dizilerde en şık giyinen kadınlar arasında birinci sırada yer aldı. Kiralık Aşk dizisinde oynadığı rol ile hayran kitlesini arttıran Elçin Sangu; dizilerden en şık giyinen kadınlar arasında açık ara birinci oldu.

Elçin Sangu; Ekranların En Tarz Kadını Oldu

Kiralık Aşk dizisinde aldığı rol ile dikkat çeken Elçin Sangu; dizideki tarzı ve duruşu ile geniş bir hayran kitlesine hitap ediyor. Barış Arduç ile başrollerini paylaştıkları dizide dikkat çeken Elçin Sangu; Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çift ödülüne de partneri ile birlikte layık görülmüştü. Defne ve Ömer karakterlerini canlandıran ikili; son zamanlarda en popüler ikili konumunda. Bu arada Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu; dizideki tarzı ile de açık ara birinci sırada bulunuyor. Moda seçimleri ile gündeme gelen dizide; başrol oyuncusu Elçin; yüzde 56’lık gibi yüksek bir oy alarak, dizilerde en tarz karakter olmayı da başardı. Defne karakteri; bu sayede dizilerdeki en tarz sahibi karakter olarak dikkat çekti.

En şık giyinen karakter olarak seçilen Defne karakteri; yapılan anket sonucu ortaya çıktı. Yaklaşık 19 bin 500 kişinin katıldığı ankette; aldığı yüksek oy ile dikkat çeken Defne karakterini; güzel oyuncu Elçin Sangu canlandırıyor.

Elçin Sangu’nun Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne Topal karakteri; saf, deli dolu ve enerjik bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor. Dizide, iş yaşamında ve günlük hayatında giydiği şık kıyafetlerde ile dikkat çeken Elçin Sangu; Defne karakteri ile en şık giyinen kadın olarak da dizilerde açık ara birinci sırada kendisine yer buluyor. 

 

Elçin Sangu Elçin Sangu Defne Kiralık Aşk Defne
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film