Sorunlu Adamın Cinsel Fantezisi Kötü Sonuçlandı

54 yaşındaki bir adam; ambulansı arayarak, anüs bölgesinde bir bıçak bulunduğunu ifade etti. Acil yardım isteyen adama; ilk yardım ekipleri müdahale etmek için kolları sıvadı. Aslında olay da ilk yardım ekiplerinin adresi gelmesi ile başladı.

Sorunlu Adamın Cinsel Fantezisi Kötü Sonuçlandı

Çin’in Ciciang Eyaleti’nde ilginç bir olay yaşandı. 54 yaşındaki bir adam; ambulansı arayarak, anüs bölgesine bir bıçak saplandığını söyledi. Acil yardıma ihtiyacı olduğunu belirten 54 yaşındaki adamın ilk söylediklerini yetkililer de başta anlamadılar ve şoka uğradılar. Olayı anlamak için; anlayamadım, nerede dediniz diyerek soru sordular. Ardından belirtilen adrese giden sağlık görevlileri; korkunç gerçek ile karşı karşıya kaldılar. Adamın 2 kalçasının arasında bir bıçak vardı. Hastanede tedavi altına alınan adam doktorlara açıklama yaptı. 20 yıldır hemoroid ağrısı çektiğini ve artık buna dayanamadığı için kendi kendisine bir çözüm bulduğunu söyleyen adam; aslında hasta olmadığı halde, buna kendisini inandırmış.

Aynanın karşısına geçen adam; hemoroidini kesmek isterken yaralanmış. Doktorlar; adamın hemoroidinin olmadığını ve hatta daha önce bu sorunu yaşamadığını ifade ettiler. Uzmanlar bu vakanın psikolojik olduğunu ve adamın hemoroid ile alakalı bir sorununun olmadığını belirttiler. 

 

Çin Ciciang Cician Eyaleti Çin Ciciang Eyaleti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film