Huawei P10 Türkiye Satış Fiyatı ve Ön Sipariş Hediyesi Belli Oldu

Geçtiğimiz ay tanıtılan Huawei P10 modelinin Türkiye satış fiyatı ve ön sipariş hediyesi hakkındaki bilgiler netleşti.

Huawei P10 Türkiye Satış Fiyatı ve Ön Sipariş Hediyesi Belli Oldu

Geçen ay İspanya’nın Barcelona şehrinde tanıtımı gerçekleştirilen ve adından söz ettirecek gibi görünen Huawei P10 modelinin türkiye satış fiyatı ve aynı zamanda ön sipariş verecek kişiler için sunulan ön sipariş hediyesi de belli oldu. Mobil Dünya Kongresi içerisinde tanıtımı gerçekleştirilmiş olan Huawei P10’un fiyatı dudak uçuklatacak gibi görünüyor.

Huawei P10 Türkiye Fiyatı

Huawei P10 türkiye satış fiyatı belli olurken, Huawei bomba gibi bir hediyeyi de telefonu satın alacak kişilere hediye ediyor. Türkiye pazarına 3600 lira gibi bir fiyat üzerinden satışa sunulacak olan Huawei P10’u ön sipariş ile satın almak isteyen kişilere ise Huawei Watch 2 hediye olarak verilecek. 1700 lira gibi bir fiyata sahip olan bu akıllı saat böylelikle Huawei P10 ile birlikte ücretsiz sahip olunabilecek. Fakat Huawei P9 ile P10 arasındaki 1200 lira gibi bir fiyat farkının var olması telefonun fiyatının biraz yüksek olduğunu gösteriyor gibi. Hediye ile bu durumun dengeleniyor olması, kullanıcıların dikkatinden kaçmayacaktır.

Gelecek günlerde Huawei P10 modelinin ne kadar bir satış grafiği yakalayacağı ve Huawei'nin Türkiye piyasası içerisinde başarılı olup olmayacağını göreceğiz. Lakin ön sipariş hediyesi oldukça güzel düşünülmüş diyebiliriz.

 

Huawei Huawei P10
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor