Realme 100 W Hızlı Şarj Teknolojisine Sahip Olacak

Realme telefon üretici şirketi, üzerinde çalıştıkları hızlı şarj teknolojisini tescilletmiştir. Şirket şimdilerde ise 100 W hızlı şarj desteğine ulaşmada yol almaya başlamıştır.

Realme 100 W Hızlı Şarj Teknolojisine Sahip Olacak

Realme, akıllı telefon piyasasına girdiği günden bu yana teknolojiye oldukça hızlı bir şekilde ayak uydurmuştur. Teknolojinin getirdiği yenilikleri kendi inovasyon çalışmalarıyla birleştiren şirket her geçen gün bu sayede kendinisini geliştirmenin yolunu bulmuş ve aynı planlama ile yoluna devam etmektedir. Bunun getirdiği faydalar ise hem üretici şirkete, hem de tüketicilere her zaman olumlu bir şekilde yansımasını sağlamıştır. Tüketiciler bu sayede üstün teknolojik özelliklere sahip cihazlara sahip olurken, şirket de aynı süre içerisinde ürünlerini akıllı telefon pazarında kolaylıkla müşterilerine ulaştırmıştır. 

Realme tam bu noktada rakip firmalara göre farklı bir atağa geçmiştir. Bu ise akıllı telefonların her daim başlarına bela olan şarj sorunudur. Şarj problemi, gündelik hayatı bazı zamanlarda olumsuz etkileyerek kullanıcılar açısından hoş olmayan durumları meydana getirmektedir. İşte bu sorunu tespit ederek üzerine yoğunlaşan Realme, SuperDart olarak adlandırdıkları yeni bir hızlı şarj sistemi üzerinde çalışmaya başlamışlardır. Realme, Realme SuperDart markasına başvuru yaparak bu ismi tescilletmiştir. Bu da 100 W gibi zamanın en hızlı akıllı telefon şarj sistemine diğerlerine göre daha hızlı sahip olabileceği ihtimalini artırmış bulunmaktadır. Tabiki bu kısımlar şimdilik tahmini olsa da, sosyal medyada yer alan bazı paylaşımlarda duruma kesin bilgiye yakın bir olasılıkla bakılmaktadır.

Bu tahminlerin dışında Realme'nin yapmış olduğu bu tescillettirme, şuanki hızlı şarj sınırını aşacağını bariz bir şekilde gözler önüne sermektedir. Şirket, bu teknolojiyi ne zaman tanıtacak? Ya da bu tescilin altında ne gibi durumlar var? Şu an için herhangi bir açıklama yapmış durumda değildir. Şimdiki durum her ne kadar bunu gösterse de, şirket yeni çıkaracağı akıllı telefonlarda günümüzdeki teknolojiden daha üst düzeyde olacağı ise açıkça gözükmektedir. Şuan için piyasadaki en yüksek hızlı şarj özelliği ise 65 W olarak bilinmektedir. Bu teknoloji bile 4.000 mAh'lik bir batarya hacmini sıfır doluluk oranından %100'e sadece yarım saatte çıkarma gücüne sahiptir. Hali hazırda 100 W hızlı şarj desteği doğrulanırsa bu süre yarım saatin de altına düşerek kullanıcılar açısından olumlu bir gelişme olarak karşılanacaktır.

 

Realme Realme Hızlı Şarj Realme 100 W Hızlı Şarj Realme SuperDart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor