The Mandalorian İkinci Sezon Zamanı Açıklandı

The Mandalorian dizisi ilk sezonunun bitmesinin üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen seyirci tarafından ikinci sezonu beklenmekteydi. Buna göre de resmi bir açıklamayla The Mandalorian'ın ikinci sezon tarihi açıklandı.

The Mandalorian İkinci Sezon Zamanı Açıklandı

Star Wars evrenini bünyesinde barındıran The Mandalorian dizisi, çıktığı günden bu yana birçok kişi tarafından oldukça büyük bir sevinçle karşılanmış ve hayranlık uyandırmıştır. Bununla birlikte diğer taraftan dizinin ilk sezonu kısa bir süre önce bitmiştir. Daha birinci sezonu bitmeden birçok kişi tarafından ikinci sezonunun olup olmayacağı ve olursa ne zaman yayınlanmaya başlanacağı gibi birçok soru sosyal medyada çokça yerini bulmuştur. Bunun nedeni ise dizinin Star Wars evreniyle de alakalı olmakı üzere oldukça tutulmuş bir seviyede olmasıdır. Yoğun bir hayran kitlesine ulaşan dizi böylelikle istediği amaca ulaşmış sayılmaktadır. 

Disney'in yapımını üstlenerek ve Disney+ platformuyla yayına geçirdiği The Mandalorian dizisi, ilk sezonu 8 bölümle kapatmıştır. Dizinin yönetmeni, resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımla 2020 yılının son çeyrek kısmında The Mandalorian dizisinin ikinci sezonuyla ekranlara döneceğini böylelikle duyurmuştur. Dizinin en çok dikkat çekici kısımlarında birisi de diziye yapılan gider çokluğu olarak göze çarpmaktadır. Birçok dizi için bu sayılara ulaşmak sadece hayal olurken, The Mandalorian dizisi ilk sezon için 120 milyon dolar gibi ütopik bir harcama yapmıştır. Tabiki bu durum da dizinin kalitesini gözler önüne sermektedir. İşte bu ve bunun gibi nedenlerden ötürü birçok kişi sabırsızlıkla ikinci sezonun çımasını beklemektedir.

Dizinin Star Wars evrenini barındırdığını söylemiştik. Geçtiğimiz günlerde bu evrenin içerisine yakından takip edenlerin bileceği çok tatlı bir karakter dahil olmuştu. Bebek Yoda. Bu karakter aynı zamanda diziye farklı bir renk ve heyecan da katmıştır. Bebek Yoda'nın sevimli halleri ve dizinin içeriği izleyici kitlesini oldukça yüksek bir seviyede olumlu halde etkilemiştir. Bu ve bunun gibi kısımlar ise dizinin maliyet gerçeğini ortaya koymuştur. İzleyicinin de yeniliklere bu gözle bakmış olması ve dizinin 2020 yılı son çeyreğinde ikinci sezonuna başlayacak olması gibi kısımları ise heyecanı daha şimdiden doruk noktasına çıkarmış ve kitlesini artırmayı başarmıştır. 

The Mandalorian The Mandalorian İkinci Sezon The Mandalorian İkinci Sezon Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor