Yerli Otomobil'den Toyota'nın Hoşgeldin Mesajına Yanıt

Toyota Türkiye'nin yapmış olduğu jeste Türkiye'nin Otomobili resmi twitter hesabından yanıt geldi. Gelen yanıtla birlikte bu şekilde ortaya hoş görüntülerin çıkması sağlanmış oldu.

Yerli Otomobil'den Toyota'nın Hoşgeldin Mesajına Yanıt

Geçtiğimiz gün içerisinde resmi olarak tanıtımı yapılan ve Türkiyenin Otomobili olarak lansmanı gerçekleştirilen yerli otomobil adına Toyota Türkiye resmi twitter hesabından hoşgeldin mesajı içerikli paylaşım yapılmıştı. Bu paylaşım ise Toyota'nın Türkiye'nin Yerli Otomobili adına yapmış olduğu bir jest olarak görülmüştü. Bununla birlikte Toyota'nın takınmış olduğu bu tavır yerli otomobil ile aralarında tatlı bir rekkabetin de olacağını göstermekteydi. Bu paylaşıma etkenler arasında yerli otomobilin kalitesi, son teknolojileri bünyesinde barındırması gibi kısımları da içermesinden kaynaklandığı tahmin edilmektedir. Resmi tanıtımında yerli otomobilin birçok yönden incelenmiş olması ve özelliklerinin uzun ve yorucu çalışma temposuna değdiğini rahatlıkla gösatermektedir. 

Toyota Türkiye'nin yapmış olduğu bu paylaşıma ise Türkiye'nin Otomobili adlı resmi twitter sayfasından yanıot gecikmedi. İçeriğinde ' Teşekkürler. Hoşbuldum. Hazırlanıyorum. 2022'de oradayım.' şeklindedir. Bu da yerli otomobil adına Toyota Türkiye'ye karşı yapılan hem nezaket hem de yakınlıktan kaynaklandığı düşünülmektedir. Yılların teknoloji ve tecrübe birikimine sahip bir marka olan Toyota, bu sayede otomobil piyasasında Türkiye'nin Otomobili'nin güzel bir yere sahip olacağını tahmini olarak göstermiş bulunmaktadır. 

Yerli Otomobil Türkiye'nin Otomobili Toyota Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor