Toyota'dan Yerli Otomobil İçin Hoşgeldin Mesajı

Toyota Türkiye, Yerli Otomobilin tanıtımının ardından resmi twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla Hoşgeldin mesajı yayınladı.

Toyota'dan Yerli Otomobil İçin Hoşgeldin Mesajı

Toyota, uzun yılların tecrübesi ve birikimine sahip bir otomobil devi markasıdır. Japon merkezli olarak üretime geçen şirket, Türkiye üzerinde de belirli model araçlarını satışa sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz gün Türkiye'nin yerli otomobilini tanıtmasıyla birlikte Toyota Türkiye bu konu hakkında bir jest yaparak resmi twitter hesabından 'Hoşgeldin' mesajı yayınlamıştır. Bu mesaj aslına bakılırsa iki marka arasında ve diğer markalar arasındaki rekabetin oldukça hoş bir atmosferde gerçekleşeceğini göstermektedir. 

Toyota, sahip olduğu güç ve ürettiği teknoloji harikası araçlarıyla aslına bakılırsa bu paylaşımı, ortaya koyulan Türkiye'nin yerli otomobili adına beğenilerini dile getirmek olarak görülebilir. Bununla birlikte yerli otomobilin de özellikleri, tanıtımı gibi birçok faktörün oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşması da diğer bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. TOGG işbirliğiyle uzun ve yorucu bir süreç sonunda ortaya koyulan yerli otomobil ise Hoşgeldin mesajını alacak kadar kaliteli bir yapıya da sahiptir. İlerleyen yıllarda fabrika açılımı ve 2022 yılında seri üretime geçecek olması da yerli otomobilin oldukça hızlı bir şekilde yollara düşeceğini bizlere göstermektedir. Toyota Türkiye'nin yaptığı paylaşım 'Türkiye'nin Otomobili Aramıza Hoşgeldin!' şeklindedir. 

Toyota Toyota Türkiye Türkiye'nin Otomobili Yerli Otomobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor