Realme 5i Sertifikayı Aldı

Singapur Bilişim ve Gelişim Otoritesi'nden Realme 5i model telefonu için sertifika aldı. Şimdiye kadar hakkında çok bir bilgi sahibi olunmayan cihazın bu sayede bazı kısımları açığa çıkmıştır.

Realme 5i Sertifikayı Aldı

Realme, şirket olarak düşük fiyat ve yüksek kaliteyi benimsemiş bir havadadır. Çünkü piyasaya sürmüş oldukları cihazlar rakiplerine göre düşük bir fiyat kısmında bulunmaktadır. Buna rağmen özellikler açısından ise pek bir farkları bulunmakatadır. Fakat şimdilerde tüketiciyle buluşturmak istedikleri cihaz ise daha çok bütçe dostu olacağı kanaatindeydi. Bir süredir medya dahil herkesin bir haber beklediği cihazdan, cihaz için alınan sertifikayla haber gelmiş oldu. RMX2030 model numarasıyla Singapur odaklı IMDA tarafından sertifikası verildi. Buna göre bazı kısımları da resmi tanıtım öncesi açığa çıkmış durumdadır. 

Kesin bilgilerin bu şekilde öğrenilmeyeceği açık bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu şekilde elde edilen bilgilere göre cihazın RAM gücü 3 Gb'tır. Diğer yandan sekiz çekirdek MediaTek Helio P65 işlemcisi de cihazın içinde yerini alacaktır. 6,5 inç IPS LCD ekran özellikleri olacağı tahmin edilen cihazın aynı zamanda ön kamera kalitesi de 13 MP olarak görüntülenmiştir. Arka kameraları ise 48, 8, 2 ve 2 megapiksel şeklinde olacağı öngörülmektedir. Cihazın en ilgi çekici kısmı ise 5.000 mAh bir batarya ile görüntülenmiş olmasıdır. Akıllı telefon kullanıcıları için bu özellik oldukça önemli bir yere sahiptir. Şuan için fiyat ya da piyasaya ne zaman çıkacağı gibi kısımları belli olmayan cihazın hayranları daha şimdiden biran önce çıkmasını ümit etmektedirler.  

Realme Realme 5i
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor