Huawei P40, Kendisinen Önce Kılıfı Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi kesinleşen Huawei P40'ın, şimdi de internete kendi adını içeren kılıfları görüntülenmiştir. Bu sayede telefonun tasarımı ve teknik özellikleri kısmi olarak tahmin edilebilir duruma gelmiştir.

Huawei P40, Kendisinen Önce Kılıfı Görüntülendi

Huawei, şirket olarak oldukça geniş bir yelpazeye hitap eden yapıya sahiptir. Sadece telefon olmamakla birlikte teknolojiyi barındıran birçok alanda ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya devam etmektedir. Çeşit ve farklılık açısından her ne kadar geniş bir ürün kataloğu bulunmuş olsa da, teknolojisi her zaman güncel ve zamana entegre edilmiş bir şekildedir. Huawei P40, şirketin piyasaya sürmeye hazırlandığı cihazlarından birisidir. Fakat daha cihaz tanıtılmadan internette cihazın şeffaf kılıfları görüntülenmeye başlamıştır. Bu sayede bir kısım tahminler de cihazı tanınır hale getirmiştir.

Huawei P40 akıllı telefonun kılıfı olduğu iddia edilen görsele göre arka kamera kurulumu bir dikdörtgen içerisine alınmış durumda. Kulaklık girişi olarak cihazın üst kısmı seçilmiş ve diğer yandan 6,1-6,2 inç bir ekrana sahip olacağı tahmin edilmektedir. Akıllı telefonun kılıfında yer alan sağ yan da üç adet tuş takımı olacağı görülmektedir. Parmak izi okuyucusuna kılıfta yer verilmemesi de bu kısmın arkada yer almayacağını göstermektedir. Ya ekrana gömülü bir teknoloji ya da cihazın ön kısmında ayrı bir parmak izi okuyucu kısmı bulunacaktır. Önümüzdeki yıl için kesin olarak tanıtımdan sonra piyasaya sürülerek Huawei P40'ın tüketiciyle buluşturulması beklenmektedir. 

Huawei Huawei P40 Huawei P40 Kılıf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor