Pocophone F2, Gelecek Yıl Çıkabilir

Xiaomi'nin alt markası olarak bilinen ve telefon sektörüne cihaz kazandırmaya başlayan marka Pocophone F1'in ardından Pocophone F2 için kolları sıvamış durumda. Kesin olmamakla birlikte Pocophone F2, önümüzdeki yıl için piyasada yerini alabilir.

Pocophone F2, Gelecek Yıl Çıkabilir

Pocophone, Xiaomi telefon devinin alt markası olarak sunulan bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Pocophone F1 ile telefon sektöründe açılış yapan, kendine bu sektörde yer bulmaya çalışan marka, seriyi devam ettirmek istediğini açıkça göstermektedir. F1 cihazlarında sunulan teknolojinin yanında telefonun fiyatı ise oldukça makul bir birimde tutularak birçok birey açısından ulaşılabilir kılınmıştır. Bu sayede adını çok kısa sürede ve hızlı bir şekilde duyuran Pocophone, tahminlere göre önümüzdeki yıl içerisinde yeni cihazını çıkaracak.

Şirketin yönetici konumundaki kişinin yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki yıl bir açıklama yapılacaktır. Bu açıklamaya göre de yeni akıllı cihazlarını ne zaman ve nasıl çıkaracakları durumlarını açıklama durumları tahmin edilmektedir. Şu ana kadar yeni çıkarılacak cihazın hem ismi hem de kendisi hakkında konuşulanlar her ne kadar havada kalmış olsa da, bu durum ilerleyen günlerde çözüme kavuşturulacaktır. Pocophone F1'in hayranları ise serinin ikinci telefonunu büyük bir heyecanla beklemektedir. Bu ve benzeri durumlarla oldukça beğeni toplayan şirket ise çok gecikmeden ikinci akıllı telefonu çıkartarak tüketicinin isteiğini yerine getirecektir.

Pocophone Pocophone F2 Pocophone F2 Çıkış Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor