Hyundai, Uçan Arabasıyla Geliyor

Otomobil devi Hyundai, CES 2020'de, tanıtmayı planladıkları kişisel bir hava aracı olarak uçan arabasını açıkladı. Buna göre otomotiv sektörü gelişimiyle birlikte kara dışında bir alanda da boy gösterecektir.

Hyundai, Uçan Arabasıyla Geliyor

Hyundai, otomobil sektöründe üretmiş olduğu araçlar ve teknolojilerle birlikte oldukça popüler bir durumdadır. Diğer yandan şirketin gücü ise oldukça büyüktür. Şimdiye kadar gelişmeleri yakından takip ederek hayata ve geceleğe entegre edilmiş çok sayıda araç üretmişlerdir. Elektrikli araçlarla birlikte hibrit arabaları gibi birçok segmente açılan farklı otomobil yelpazeleri, yapılan açıklamayla çok farklı boyutlara taşınmış gibi gözükmektedir. Oldukça yüksek bir yatırım hacmiyle bir uçan araç imal etmek için projelere ve prototipleri oluşturmaya başlayan şirket, CES 2020'de düşündükleri aracın tanıtımını yapacaklardır. 

Elinizde bir uçan araba varsa bu araca uygun bir evde oturmak ve bulunulan alanları da ona göre entegre etmek gerekmektedir. İşte bu yüzden Hyundai, bu atılımla aslında şehir planlamacılığına kadar oldukça pürüzsüz ve ayrıntılı çalışmaktadır. Personal Air Vehicle yani PAV olarak nitelendirilen bu araç, kişisel hava aracı olarak görülmektedir. Günümüz teknolojisi ve araba mekanizmasıyla ne kadar örtüştüğü tartışılsa da, Hyundai'nin farklı bir teknolojiyle bu durumu değiştirebileceği görülmektedir. CES 2020 ile birlikte bu uçan araba durumu daha da netkleşecek ve bireyler için farklı bir geleceğe doğru bir adım daha atılmış olacaktır.

Hyundai Hyundai Uçan Araba Hyundai CES 2020
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor