PlayStation 4'e 7.02 Güncellemesi Getirildi

İçeriğinde çok bir yenilik bulunmayan, fakat sistem kararlılığını içeren güncelleme 7.02 adıyla yayınlandı. Performans iyileştirmeleri gibi oyun oynama kolaylıklarını da güncelleme içerisinde barındırmaktadır.

PlayStation 4'e 7.02 Güncellemesi Getirildi

Sony, birçok alanda üretmiş olduğu cihazlarla uluslararası pazarda adını oldukça sık bir şekilde duyurmaktadır. Bununla birlikte Sony'nin üretmiş olduğu ürünlere gösterdiği güncelleme hassasiyeti ise, şirketin ürünlerinin seçilmesini sağlamaktadır. Birçok alanda, özellikle kamera teknolojileri alanında oldukça profesyonel olan ve kendine rakip tanımayan şirket, PlayStation'da da aynı hakimiyete sahiptir. Gün geçtikçe model yükseltmesine de giden şirket, PalyStation için gerekli zamanlarda da güncellemelerini yerine getirmektedir. Bunlardan bir tanesi olan 7.02 güncellemesi de PlayStation 4 için gelmiş bulunmaktadır.

7.02 güncellemesine kavuşan PlayStation 4, güncellemeyle herhangi bir yenilik getirmemekle birlikte sistem kararlılığı ve performans iyileştirmelerini içermektedir. Bu durum güncellemeye düşülen notla da belirtilmiştir. Aynı zamanda PlayStation 5 için yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla, yeni nesil sistemin oldukça kaliteli ve eğlenceyi üst düzeye çıkaracağını şirket açık bir şekilde göstermektedir. Yeni ürünlerini çıkarmaya devam ederken, piyasaya sürdüğü ürünlerin de kullanım süresi ve kalitesini artırmak adına da Sony, güncellemelerini hiçbir zaman aksatmadan yerine getirmiştir.  

PalyStaiton 4 PlayStation 4 7.02 Güncellemesi PlayStation 4 Güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor