Güvenli ve Donanımlı Şnorkel: Orsen Airfresh

Girişimci ve azmi olan bireylerin oluşturduğu yeni bir şnorkel görüntülendi. Söz konusu aletin seri üretime geçilebilmesi için yatırımcılar beklenmektedir. Bununla birlikte şnorkeli diğerlerinden ayıran birçok farklı özelliği bulunmaktadır.

Güvenli ve Donanımlı Şnorkel: Orsen Airfresh

İndiegogo'da birçok insanın kendi tasarımları ve üretmek istedikleri malzemelerin rahatlıkla tanıtıldığı ve yatırımcılarla buluştuğu bir platformdur. Bununla birlikte birçok sefer bu durum gerçekleşmiştir. Ortaya atılan yeni bir fikir, tamamen destekli ve tasarım yönünden kusursuz bir şnorkel olarak karşımıza çıkmaktadır. Orsen Airfresh olarak tanıtılan bu alet şimdilerde yatırımcısını beklemektedir. Temiz ve tıkanma önleyici hava akımını içinde taşıyan bu aparat, günümüzün şnorkellerinden farklı bir tasarıma ve düşünceye sahiptir. Portatif ve taşınması kolay bir telsiz kısmıyla, cihazı kullanırken aynı zamanda telsiz telefonla irtibat kurulmasını dahi sağlayan cihazın hava akım sistemi karbondioksiti yüksek havayı maske dışarısına rahatlıkla iletmektedir. 

180 derece görüş açışıyla yüzme esnasında at gözlüğü takılmışın aksine oldukça geniş bir görme imkanı sağlamaktadır. 6 saat batarya ömrü bulunan Orsen Airfresh'le dalma işlemi gerçekleştikten sonra, Bluetooth yardımıyla maskeye bağlanıp istenirse müzik dinleme, istenirse de gelen çağrıları yanıtlama gibi özellikleri rahatlıkla yapma imkanı bulunmaktadır. Yatırımcısına ne zaman kavuşacağı belli olmayan maskenin, kısa süre içerisinde seri üretimle piyasaya çıkacağı düşünülmektedir. 

Orsen Airfresh Orsen Airfresh Maske Orsen Airfresh Şnorkel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor