Motorola Razr Piyasa Çıkış Tarihi Ertelendi

Bir süre önce tanıtımı yapılan ve piyasaya çıkmaya gün sayan telefon Motorola Razr, şirketin aldığı kararla süresi belirtilmeden piyasaya çıkış tarihi sonraki zamanda ertelendi. Bununla birlikte yeni tarih hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Motorola Razr Piyasa Çıkış Tarihi Ertelendi

Katlanır akıllı telefon kategorisinde yer alan ve bu şekilde üretilen cihazlara göre daha minimal ve radikal özellikleri bulunan Motorola Razr'ın piyasaya sürülmesine sayılı günler kala, çıkış tarihi ertelendi. Bunun sebebi olarak ortada oluşan yorumlar ise beklenen talebi doığru bir şekilde karşılamak olacağı genel olarak belirtilmiştir. Fakat bu iddianın yanında başka iddialar da yok denmeyecek kadar fazladır. Fakat cihazın özellikleri ve fiyatı göz önüne alındığında her iki ihtimalin de söz konusu olabileceği görülmektedir. 

Oluşan arz-talep durumunu dengelemek için ortaya çıkan yorumların haklılığı konusunda söylenebilecekler vardır. Şöyle ki, cihazın hem nostaljik görünmesi, hem de katlanır özelliğini açmadan rahat bir kullanıma sahip olması gibi faktörler, akıllı telefonun albenisini yükseltmiştir. Bununla birlikte fiyat açısından da katlanır telefona sahip olmak isteyen bir bireyin veremeyeceği düzeyde yüksek bir fiyat açıklanmamıştır. Diğer yandan olasılıklar düşünüldüğünde, katlanır özelliğe sahip ekranda şimdiye kadar oluşmuş sorunların tüketiciye yansıtılmadan çözülmek istenmesi, müşterilerine geç olsa da tam teşekküllü ve sorunsuz bir telefon vermek istemelerinden kaynaklanmaktadır. Tüm ihtimaller şimdilik olasılık olarak gözükmektedir. Fakat Motorola'dan yapılan açıklamaya göre, telefonun ertelenen vakti çok geçirilmeden piyasaya sürülmesiyle son bulacaktır. 

Motorola Motorola Razr Motorola Razr Çıkış Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor