Volkswagen Caddy, Farklı Tasarımıyla Gelecek

Volkswagen, Caddy model aracı için 2020 Caddy adı altında bambaşka bir tasarımla piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Paylaşılan görsellerde 2020 Caddy için gösterilen tasarım alışılmışın dışında.

Volkswagen Caddy, Farklı Tasarımıyla Gelecek

Volkswagen otomobil sektöründe bir alman firması olarak boy göstermektedir. Alman mühendisliğini kaliteli malzeme kullanarak üreten firma, oldukça yenilikçi bir yapıya sahiptir. Bu araçlarından birisi olan Caddy, günümüze kadar hem teknik donanım, hem de tasarım yönünden çağa ayak uydurmayı başarmış ve beğenileri üstünde toplamaya devam etmiş durumdadır. Resmi tanıtım tarihi şimdilik belli olmayan aracın tasarımına biraz daha yakından bakalım. Ayrıca bu tasarımlar şimdilik sadece önizleme tasarımı olarak kalacak ve Caddy yine bildiğimiz dizaynına yakın bir şekilde piyasaya çıkacaktır. Bu önizleme tasarımının amacı ise tüketicilerin beğenisine sunmak ve aynı zamanda onların beğeni durumuna göre hareket etmeyi düşünmekle alakalıdır.

MQB modüler mimarisi adıyla anılan bu tasarımın temel özellikleri arasında ihtişamlı görünüşü yer almaktadır. Tekerleklerin büyük boy olması, aynaların yerindeki değişimler gibi birçok ayrıntı, bu sayede aracın görünümünde oldukça radikal değişimlerin gelecek yıllarda karşımıza çıkacağını açıkça göstermektedir. Volkswagen, yenilikçi bir yapıda olduğu için bu tasarımlara oldukça hassasiyetle bakmakta, zamanı geldiğinde ise kendi dokunuşlarını da yaparak müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir. 

Volkswagen Volkswagen Caddy Volkswagen 2020 Caddy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor