The Witcher Yayınlanmaya Başladı

The Witcher dizisi, Netflix'te yayınlanmaya başladı. Uzun bir süredir kendisinden bahsettiren diziye ise izleyiciler tarafından farklı yorumlar getirildi.

The Witcher Yayınlanmaya Başladı

The Witcher, bir roman serisinden esinlenerek beyazperdeye aktarılan dizi halini almış bulunmaktadır. Bununla birlikte Netflix üzerinden yayın tarihine başlayan diziyle alakalı tanıtım amaçlı yapılan çalışmalar da artık dizinin işleyişine göre devam edecektir. Geralt karakterinin dizideki ana kahraman olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte dizinin işleyişi ve bölümlerinin nasıl olacağıyla ilgili bilgiler geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Daha dizinin yayına başlamasından önce oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşması ise başarısını açık bir şekilde göstermektedir. 

The Witcher'ın gösterime girmesiyle birlikte olmazsa olmaz yorumlar da peşi sıra gelmeye başladı. İzleyicilerin büyük çoğunluğunun beğendiği ve romana bakarak üzerinde birkaç değişiklikle daha farklı bir bakışın yakalandığı gibi çeşitli ve çok sayıda yorum dizi hakkında yapılmıştır. The Witcher, Geralt karakterinin etrafında örgülenmiş yapısı ve roman serisine olabildiğince bağlı kalmış işleyişi, dizi öncesinde bu roman serisini okuyanların minnetini kazanmıştır. Sezon olarak devam edecek olan dizi, birçok insanı ekran başına toplamayı başarmış ve milyonları aşan izleyicilerini ilerleyen bölümlerde daha çok memnun edecek bir yapıya kavuşmuştur. 

The Witcher The Witcher Dizisi The Witcher Yayını
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor