Ip Man 4 Yolda!

Ip Man 4 başrolünü bu filmlerin değişmeyen oyuncusu Donnie Yen almıştır. Önceki filmlerde olduğu gibi yine adaleti ve insanların barışını savunacak olan Ip Man, yine dövüş sanatı hakkında yeteneklerini gösterecek.

Ip Man 4 Yolda!

Uzun yıllardır Ip Man film serilerini tekrar tekrar izleyenler için oldukça sevindirici bir durum ortaya çıkmıştır. Ip Man filmlerinin değişmez başkarakteri Donnie Yen'i bu filmde tekrardan görmekteyiz. Wing Chun dövüş sanatının ana kısım olduğu gösterimler, diğer filmlerin devamı niteliğinde olacaktır. Bununla birlikte gittikçe yükselen heyecan ve tutku rahatlıkla görülmektedir. Bruce Lee ve Ip Man karşılaşmasının devamını içeren filmden fragman niteliğinde tanıtım videosu yayınlanmıştır.

Wing Chun, uzakdoğu dövüş sanatları arasında oldukça nadide bir yere sahiptir. Ip Man ise, bu sanatın kurucusu niteliğinde gözüken bir ustadır. Şimdiye kadar ilk çıkışından bu yana Wing Chun tarihinin de işlendiği ve bununla beraber güç uygulamadan rakibin gücüne yön vermenin ana esas seçildiği vizyonuyla, insanları dövüşe değil, kendini savunmaya ve güvenli bir yaşam sürmeye götürmektedir. 25 Aralık tarihinde Hong Kong'da vizyona girmesinin ardından 2020 yılı 7 Şubat tarihi itibariyle de belirlenen ülkelerde film gösterime başlayacaktır. 2008 yılından bu yana süren serüven yeni film sayesinden tüm hızıyla yoluna devam edecektir.

Ip Man Ip Man 4 Ip Man 4 Film Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor