Huawei Mate Xs Tanıtım Tarihi Açıklandı

Katlanır akıllı telefon sektöründeki ilk atağının ardından ikinci katlanır telefonunu çıkarmaya hazırlanan Huawei, akıllı telefonunu tanıtacağı tarihi açıkladı.

Huawei Mate Xs Tanıtım Tarihi Açıklandı

Huawei, telefon teknolojileri üzerine çıktığı günden bu yana oldukça uzmanlaşmış bir yapıya sahip olmuştur. Son teknolojileri adım adım takip eden şirket, bazen de teknolojiyi kendisi piyasaya çıkarma başarılarına sahiptir. Tüketiciye ulaşma açısından ise oldukça başarılı görünmekle birlikte global anlamda ABD ile yaşamış olduğu bazı sıkıntılar zaman zaman şirket açısından hoş olmayan durumları ortaya çıkarmaktadır. Buna rağmen teknoloji devinin yaptığı atılımlar bu durumu elimine etmesini sağlamıştır. Katlanır telefon sektöründe ise göstermiş olduğu hızlı çıkış ve başarı, Huawei'nin 2.sini çıkarmasını sağlamıştır.

Huawei Mate X'ten sonra Mate Xs tahmin edildiği üzere daha sağlam bir yapı ve kullanışlı durumda olacaktır. Bununla birlikte MWC 2020'de telefonun tanıtılacağı da açıklanmıştır. Şubat ayı içerisinde gerçekleşecek olan MWC 2020, birçok marka ve model cihaz için tanıtım zamanı olarak seçilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise telefon dünyası kalbinin bu toplantılarda attığını söyleyebiliriz. Daha sağlam menteşe ve gelişmiş özellikleri ile Mate Xs, şirketin gelecekteki katlanır telefonlarına da yön verecek bir yapıya sahip olacaktır. 

Huawei Huawei Mate Xs Huawei Mate Xs Tanıtım Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor