Bosch'tan Geleceğin Akıllı Gözlüğü

Bosh, elektrikli, bisiklet sürücülerine özel tasarlayıp imal ettiği akıllı gözlüğünü tanıttı. Gözlüğün özellikleri kullanıcısına güvenli ve doğru bilgilerle ulaşım imkanı sağlıyor.

Bosch'tan Geleceğin Akıllı Gözlüğü

Bosch şirketi, geçmişten günümüze kadar ürettiği makinelerle insanların hayatlarına çeşitli kolaylıkları sunmuştur. Bu imkanların ise bireylere sağladığı fayda zamandan tasarruf ve daha kaliteli yaşam olmaktadır. Günlük yaşantıda gerçekleştirilmek istenen ve insanın kendine daha çok vakit ayırma isteği, teknoloji devlerini yeni cihazlar çıkartma konusunda bu şekilde teşvik etmektedir. Bosch Smartglasses Light Drive adı verilen bu akıllı gözlük ise minimal anlamda elektrikli bisiklet sürücülerine özel olarak üretilmiştir. Akıllı gözlüğün en önemli kısmı ise kafa üstü ekran teknolojisine sahip olmasıdır.

Head-Up Display yani HUD teknolojisi GPS bilgilerini ele alarak sürücüye doğru ve kararlı bir yol haritası çıkarmaktadır. Bu sayede sadece bu gözlükle bile sürücülerin istedikleri noktaya güvenli ve hızlı bir şekilde varmaları amaçlanmıştır. Ergonomik tasarımı ve yapısı ise herhangi bir rahatsızlık vermeyecek konumdadır. Şuan için hala geliştirme aşamasında olan ve önümüzdeki günlerde geliştirilmiş versiyonlarını göreceğimiz bu gözlük, hem üretici şirket açısından hem de tüketiciler açısından son halinde memnuniyetle karşılanacak duruma getirilecektir. Bu sayede insanların faydalanması anlamında akıllı gözlük bir başlangıç sayılacak konuma ulaşacaktır.

 

Bosch Bosch Akıllı Gözlük Bosch Smartglasses Light Drive
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor