Hiper Scooter: Dragonfly

Scooter kategorisinde tasarımı ve özellikleriyle D-Fly Group tarafından üretilen hiper scooter dragonfly ilk olma özelliğini taşıyor. Fiyatı ve özellikleriyle kullanıcıları ön siparişten kendine çekmiş durumda.

Hiper Scooter: Dragonfly

D-Fly Group tarafından üretilen ve scooter sektöründe bir ilk olma özelliğine sahip olan dragonfly adlı hiper scooter, geleceğin aracı olma adayı olarak gözükmektedir. Hem yenilenebilir bir enerji kaynağı, yani elektrikle çalışan ve ergonomik yapısı itibariyle de konfor vadeden ulaşım aracı görünüşü itibari ile bir kobra yılanının tehlike anındaki gösterisini andırmaktadır. Üç ya da dört tekerlek seçeneğiyle sunulan aracın kullanıcısına sunmuş olduğu imkanlar ise bir scooter açısından oldukça fazla gözükmektedir. 

Ön siparişe açılan hiper scooter dragonfly'ın en önemli özelliklerinin başında tasarımı gelmektedir. Üzerinde kullanılan ve oldukça hafif bir yapıya sahip olan karbonfiber ise dayanıklılık yönünden artı özellik katmaktadır. 4,5 inç yüksek çözünürlüğe sahip ekranı, eğimli kullanıma elverişli direksiyonu gibi avantajları aracın cezbedici yönlerini oluşturmaktadır. Çift motoru ile saatte 60 kilometre hıza çıkabilen yapısı yüksek tork üretme kapasitesine sahiptir. Full-Tilt teknolojisiyle kullanıcısına adeta bir F1 yarış aracı hissini vermektedir. GPS görüntülemesini de sağlayabilen scooter, 5.000-6.000 dolar bandından satışa sunulmayı beklemektedir. 

Hiper Scooter Dragonfly Hiper Scooter Dragonfly Hiper Scooter Dragonfly Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor