Samsung Galaxy A21 Görüntülendi: İşte Tasarımı

Samsung, yeni çıkaracağı Samsung Galaxy A21 telefonunu tanıtmadan evvel telefonuna özel çıkan kılıfla tasarımı hakkında ipuçları sunulmuş oldu. Şimdiye kadar çok bir bilgisi bulunmayan cihazın bu sayede tasarımı az çok belli olmuş oldu.

Samsung Galaxy A21 Görüntülendi: İşte Tasarımı

Samsung, her bütçeye göre akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Bununla birlikte gizliliğe önem veren şirket, genel anlamda resmi tanıtım öncesi cihazları hakkında pek bir bilgi vermese de bu gibi durumlarda meraklı gözleri kendine çevirmeyi başarmaktadır. Sosyal medyada yer alan bu kılıf görseli ise tahminler üzerine konuşulmasını sağlamaktadır. Buna göre tasarımı ve dizaynı gibi genel bilgilerin kısmen bu görselle çıkarılacağı söylenebilir. tamamen tahmine dayanan bu kısımların ilerleyen zamanlarda Samsung tarafından yapılacak olan resmi bir açıklamayla kesin bir sonuca varması beklenmektedir. 

Genellikle yeni model telefonlarda bulunan ve arka kısımda bulunan parmak izi okuyucu tasarımını bahsi geçen cihazda da arka kısımda görmekteyiz. Aynı zamanda arka kısım için üç kamera yer aldığı da açıkça gözükmektedir. Diğer yanda çentikli bir ön kamera sistemi de yine sergilenmektedir. Arka kameralara LED flaş desteği de yine tasarımın içindedir. Bahsi geçen bu kılıfın iddia edildiği gibi A21'e ait olup olmadığı belirtildiği gibi şimdilik belli değildir. Önümüzdeki yıl içerisinde açıklanması beklenen Galaxy A21 bu görünenlerin gerçek çıkması dahilinde bile orta segmen bir cihaz olacağı görülmektedir.  

Samsung Samsung Galaxy A21 Samsung Galaxy A21 Tasarımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor