Samsung Pay Kullanım Alanını Genişletiyor

Mobil ödeme sistemlerinden en güçlüsü konumunda yer alan Samsung Pay, yakın zamanda aktif olduğu ülke sayısını artırmayı hedeflemektedir. MST özelliğiyle hemen hemen bütün pos cihazlarında ödeme imkanı sağlayan Samsung Pay bu sayede müşterilerine alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Samsung Pay Kullanım Alanını Genişletiyor

Samsung teknoloji devi, teknolojisini geliştirmeye devam ettikçe bulunduğu alanları da genişletmeye devam ediyor. Buna göre mobil ödeme sisteminin bir süredir aktif olduğu bilinmekteydi. Samsung, bu ödeme sistemi olan Samsung Pay'i yakın zamanda daha fazla kullanıcıyla buluşturmayı hedeflemektedir. Şuan için 25 ülkede kullanabilen bu durum artırıldığında yeni özellikleri de beraberinde getirecektir. SamMobile olarak karşımıza çıkan Samsung Pay, hangi ülkelerde aktif hale geleceği ise önümüzdeki yıl içerisinde belli olacaktır. 

Bu ödeme sistemi mobil anlamda sadece üyelere değil üye olmayanlara para aktarımı ve alımı gibi çeşitli kısımları da sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu ve başka özelliklerinin yanında, daha farklı ve geliştirilmiş, müşteriyi menun edecek özellikleri ise gelecek yıl açıklandıktan sonra aktif hale getirilip kullanılır duruma gelecektir. Bununla birlikte kullanıcı sayısının artması beklenen ve bu sayede sağlamış olduğu güvenli ve hızlı para trafiğine şirketin daha kaliteli yön vermesi esas amaçlarındandır. 47 farklı ülke arasında üye sahibi olmayanlarla birlikte para transferlerini gerçekleştiren bu sistem, gücünü ve farkını açık bir şekilde ortaya koymuştur. 

Samsung Samsung Pay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor