Sony DualShock 4'e Yeni Aksesuar

Sony, oyun konsolu DualShock 4 için yeni bir aksesuarını piyasaya sürecek. Oyuncular için pratiklik ve rahatlık sağlayacak olan bu eklenti yakın zamanda erişilebilir hale gelecek.

Sony DualShock 4'e Yeni Aksesuar

Sony teknoloji şirketi, PlayStation 4'ün ardından PlayStation 5'i çıkarmasına yakın bir zaman varken DualShock 4 oyun konsuluna yeni bir özellik, eklenti getirmeye hazırlanıyor. PlayStation tutkunları için oldukça güzel bir haber olan bu yenilik, yakın zamanda kullanıcılara ulaşır hale getirilecektir. Şirket birçok alanda üretmiş olduğu ürünlerine zaman zaman yenilikler getirmekte ve yeri geldiğinde teknolojiyle entegre etmektedir. Bu eklenti de yapmış olduğu yükseltmelerden birisi olarak görülmektedir. 

DualShock 4 Back Button Attachment olarak adlandırılan bu aparat, birçok yönden oyun oynama kalitesini artırma üzerine düzenlenmiştir. Oyun esnasında kullanılacak olan bu kısım, performansı, kaliteyi ve konforu beraberinde getirmektedir. Bununla birlikte PlayStation 5'in çıkacağı haberi de gelmiştir. Şuan için şirket bu tarihe kesin olarak karar vermemiştir. Aparata tekrar dönecek olursak, konsolun arkasına takılabilir bir özelliği olacaktır. Bununla birlikte 16 farklı görev kısmı bu eklentiye atanabilir durumda olacaktır. Tuş kombinasyonlarını tek seferde yapma yetisi getiren bu kısım, atamaları ve tuş özelliklerinin görülebileceği bir OLED ekrana da sahiptir. Tuş kombinasyonlarının atanabileceği bu kısımda, 3 farklı profil kaydetme kısmı da vardır. Bu sayede farklı oyunlar için yapılan düzenlemeler sürekli kayıt altında tutulabilir durumda olacaktır. 23 Ocak 2020 tarihinde satışa sunulması beklenen bu aparatın 30 dolar bandına sahip olacağı bilinmektedir. 

Sony Sony DualShock 4 Sony DualShock 4 Back Button Attachment
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor