Huawei P40 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Amiral gemisi konumunda olacak olan Huawei P40, şirketten yapılan açıklamayla kesin tanıtım zamanı belirlendi. Buna göre Huawei P40 2020 Mart ayı içerisinde tanıtılacak. P40 için Huawei'nin beklentisi oldukça yüksek.

Huawei P40 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Huawei şirketi, ABD ile yaşadığı anlaşmazlık ve Google servislerini kullanamama sorunlarını bir arada hala üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Bununla birlikte sektöre her geçen gün yeni cihazlarını tanıtmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Akıllı telefon sektöründe yaşanan bu kıyasıya rekabette ara vermeden yapılan bu yarışta, Huawei için yeni yüz P40 akıllı telefonu olacak. Bu cihazın ise yapılan açıklamayla belirlenen tanıtım tarihi 2020 Mart ayı içerisinde gerçekleşecektir. Amiral gemisi kategorisinde değelendirilen ve üst düzey özellikleri olacağı belirlitilen cihaz, şirket için yeni bir tasarım ve kalite basamağı olacaktır. Belirtilen tarihte Fransa-Paris'te bir etkinlikle cihazın resmi olarak tanıtılması beklenmektedir. 

Bu cihazın Huawei'nin kendi işletim sistemi olacak olan Harmony OS ile çalışmayacak olması belirtilmiştir. Diğer yandan Android 10 tabanlı ve teknoloji devinin kendi arayüzü olan EMUI işletim sistemine sahip olacağı söylenmiştir. Tasarım yönünde iddialı oldukları vurgulanan cihazın aynı zamanda kamera özelliklerinin de çarpıcı olacağı ifade edilmiştir. Tasarım yönünden ise şimdiye kadar benzerinin olmadığı açıkça vurgulanmaktadır. Huawei'nin bundan sonraki cihazlarında Harmony OS'u ne zaman kullanacağı ise daha kesinleşmemiştir.  

Huawei Huawei P40 Huawei P40 Tanıtım Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor